Boğaziçi TechSummit’18

23 février, ven.

Événement fermé.

 - Boğaziçi TechSummit’18 cover photo

Détails de l'évènement

23-24-25 Şubat’ta, Boğaziçi TechSummit’18’de Teknolojiyle Yeniden Tanışmaya Hazır mısın?

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından 9.su düzenlenecek olan TechSummit’18, Türkiye’nin her yerinden teknolojiye meraklı ve bilişim konusunda hedefleri olan öğrencileri bir araya getirmeyi hedefliyor. Teknolojinin zirvesinde panel ve seminerler, şirket gezileri, workshoplar ve çeşitli teknolojik ürünler yer alıyor.

23-24-25 Şubat tarihlerinde üç gün boyunca Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te gerçekleştirilecek etkinliğin ilk günü Albert Long Hall’de ikinci ve üçüncü günleri ise Natuk Birkan Binası’nda gerçekleşecektir.

Panel ve seminerlerimizde teknolojinin her alanında dokunmaya çalıştık. Derin Öğrenme, Yapay Zeka ve Yaratıcılık İlişkisi, Silikon Vadisi Ekosistemi, Blockchain Teknolojileri, AR/VR ile Gelen Hikaye Anlatım Devrimi, Büyük Veri ile Başa Çıkmak, Dijital Pazarlamada Teknolojik Yöntemler, Bankacılıkta Yeni Teknolojiler, 3 Boyutlu Yazıcıların Evlerimize Girmesi, İnsansı Robotların Hayatımıza Girişi, Dronelar ve Start-Up Kültürü işleyeceğimiz konuları oluşturuyor.

Boğaziçi Techsummit’in en sevilen parçalarından birisi de şirket gezileridir. Yaptığımız şirket gezilerinde şirketin çalışma ortamlarını gözlemleme ve çalışma ortamlarını gözlemleme fırsatını buluyoruz. Bu yıl bilişim sektöründen 10 farklı şirketi geziyoruz: Huawei, Microsoft, SAP Türkiye, Getir, Insider, Digiturk, Armut.com, Yemek Sepeti, AdColony ve Turkcell.

Farklı konuları derinlemesine işleyen workshoplar teknik anlamda ilk adımı atmanızı sağlayabilir. İnteraktif bir internet reklamı üretmek ve bu reklamı mobil platformlarda yayınlamak, büyük veriyi modellemek, makine öğrenmesi ile kanser teşhisi yapmak, AR/VR uygulamaları geliştirmek, blockchain işlemleri gerçekleştirmek veya sıfırdan bir oyunu inşa etmek gibi konularda üç saatlik workshoplar bizleri bekliyor.

Bu yıl Techsummit’18’in fuaye alanı farklı teknolojilere ve şirket stantlarına yer veriyor. Robot Sanbot, ApeDrone, Airbar, Hololens, Gear VR, 3D Printer&Scanner ve Robot Şair: Deniz Yılmaz fuaye alanında yer alacak teknolojik ürünler olacak. Etkinlik sonunda yapılan çekilişler veya yarışmalar sonucunda çeşitli teknolojik ürünler ödül olarak dağıtılacak. Katılımcılar yeterince panel ve seminere katıldığı takdirde sertifika alma hakkı elde edecekler.

Bilişim sektöründen 30’un üzerinde şirketin ve Türkiye’nin her tarafından 300 civarında öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek Boğaziçi TechSummit’18’in ana sponsorluğunu Huawei, altın sponsorluğunu Global Maksimum, TEB ve Insider şirketleri, gümüş sponsorluğunu Facebook Türkiye, AR/VR sponsorluğunu VR-Masters, ödül sponsorluğunu ise Airbar üstleniyor.

Ayrıntılı bilgi için: https://bountechsummit.com

Kayıt olmak için: bit.ly/BTS18Kayıt