BOĞAZİÇİ TECHSUMMIT ‘17

24 février, ven.

Événement fermé.

 - BOĞAZİÇİ TECHSUMMIT ‘17 cover photo

Détails de l'évènement

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec olarak bu sene 8.sini düzenleyeceğimiz bilişim ve teknoloji zirvesi TechSummit, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinden teknoloji ve bilişim meraklılarını sektörün önde gelen isimleriyle ve hızla gelişen teknolojilerle bir araya getirmeyi amaçlayan bir etkinliktir.

Boğaziçi Üniversitesi, TechSummit’17 ile bu sene bilişim ve kariyer alanında bireylerin kendilerine pek çok bilgi ve deneyim katabileceği, yeni bir bakış açısı kazanabileceği üç gün sürecek bir zirveye ev sahipliği yapıyor.

IBM, Microsoft, Koç Sistem, Yapı Kredi gibi büyük şirketlerden gelen konuşmacıları dinleyip alanında uzman insanlarla tanışma fırsatı bulabileceğiniz interaktif bir etkinlik olan TechSummit ’17 katılımcılarını yapay zeka, nesnelerin interneti, siber güvenlik, büyük veri, sanal gerçeklik gibi çağın en merak edilen konularında bilgilendirmeyi hedeflemektedir.

Bu sene 24-25-26 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan TechSummit ’17 şirket gezileri, paneller, seminerler ve workshoplardan oluşacak.

Etkinliğin ilk günü katılımcılar belirli şirketler içinden seçtikleri bir şirkete gidip hem şirketin çalışma ortamını görme hem de iş ve staj imkanları hakkında birinci elden bilgi edinme fırsatı bulacaklar.

Etkinliğin ikinci günü katılımcılar her biri alanında uzman 10’dan fazla konuşmacıyı dinleme fırsatı bulacaklar. Günün sonunda ise IBM ile iş birliği içinde gerçekleştirilecek olan katılımcıların 24 saat boyunca belirlenen konuda çözümler üretmeye yönelik kod yazacağı Hackathon başlayacak.

26 Şubat Pazar günü katılımcılar seçecekleri iki workshop’a katılıp teknoloji alanında en güncel konularda sertifika alma şansı yakalayacaklar.

IBM & COMPEC HACKATHON

Boğaziçi TechSummit ’17 kapsamında 25-26 Şubat tarihlerinde IBM Türkiye & Compec ortaklığıyla 24 saatlik bir hackathon düzenlenecek.

IBM Cloud Ecosystem Development ekibinin desteği ile gerçekleşecek ‘Tacize Dur De!’ sloganıyla ortaya çıkardığınız projeyle gurur duymanızı sağlayacak bu hackathona bütün katılımcılar davetlidir. Değerlendirmeleri konunun uzmanları tarafından yapılan ve dereceye giren ilk 3 takımın IBM Türkiye tarafından ödüllendirilmesi ile son bulacak olan bu atmosferde katılımcılar yeteneklerini ortaya koyup deneyim kazanma şansı yakalayacaklar.

Sen de bu dopdolu etkinliğe katıl!