Boğaziçi Robot Kupası BROCUP

29 mars, dim.

Événement fermé.

 - Boğaziçi Robot Kupası BROCUP cover photo

Détails de l'évènement

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE öğrenci kolu olarak 29 Mart 2020 tarihinde Boğaziçi Robot Kupasının(BROCUP) ilkini düzenliyoruz!
Robotik ve Teknoloji sektöründe inovasyonu hedefleyen ve öğrencilerin kendini geliştirmesine olanak sağlarken festival havası verecek olan BROCUP'ın kayıtları başladı!


Kategorilerimiz;
Çizgi izleyen kategorisinde temel amaç robotunuzu belirlenmiş çizgiler üzerinden bitiş noktasına ulaştırmaktır. Temel düzey yarışmacılarımız için uygun olmakla beraber herkese açıktır.
Labirent kategorisinde amaç verilen labirentin bitiş noktasına ulaşmaktır.Tam da zekanıza göre olacağından emin olabilirsiniz.
Mikro Sumo kategorisinde amaç rakibi belirlenen sahanın(dohyonun) dışına atmaktır. Rekabetçi seviyorsanız sizi böyle alalım.
Renk Seçen Kategorisinde amaç prizmaları renkleriyle aynı olan hedef bölgelere taşımaktır.
Birden fazla alanda iyiyseniz bu tam size göre.
Drone kategorisinde amaç dronunuzu verilen parkurda doğru şekilde uçurmaktır.
Teknik bilginize güveniyorsanız doğru yerdesiniz.
Serbest Kategorimizde hiçbir konu sınırlaması yoktur. Projesine güvenen takım arkadaşı arayan ya da firmalara kendini anlatmak isteyen herkes başvurabilir.


6 farklı kategoride büyük ödül için kıyasıya yarışın süreceği BROCUP'ta sen de robotuna güveniyorsan ve eğlenceyi sonuna kadar yaşamak istiyorsan BROCUP'a kayıt olmayı unutma!