Boğaziçi GameJam’22

15 avril, ven.

Événement fermé.

Boğaziçi Üniversitesi COMPEC - Boğaziçi GameJam’22 cover photo

Détails de l'évènement

Boğaziçi GameJam’22 Başlıyor!

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Boğaziçi GameJam 15 Nisan’da başlıyor!

Alanında uzman kişilerden oyun geliştirme alanında keyifli paneller ile 15 Nisan’da başlayacak etkinlik 16-17 Nisan’da gerçekleşecek 48 saat sürecek oyun geliştirme maratonu ile devam edecek. Maratonun sonunda oyun geliştiricilerden oyunlarını Itch.io’ya yükleyerek 1 hafta boyunca çeşitli yollarla duyurmaları beklenecek ve halk oylaması gerçekleşecek. Halk oylamasının ardından 15 oyun 24 Nisan’da Twitch ve Youtube üzerinden yayınlanacak Final’de oyun geliştirme dünyasından herkesin tanıdığı isimlerin jüriliğinde değerlendirilerek ilk 5 oyun belirlenecek.

Boğaziçi GameJam 48 saat sürecek bir oyun geliştirme maratonudur. Maratona ekiplerinizle katılarak oyununuzu geliştirip yarışabilirsiniz. Bireysel olarak da katılabilir ve Discord sunucumuzdan kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

İlk üç oyuna toplamda 15.000₺ ödül dağıtılacak olan Boğaziçi GameJam’de aynı zamanda finaldeki tüm ekipleri sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Hemen Başvurmak İçin: https://bogazicigamejam.com/