Boğaziçi Finance Challenge - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Boğaziçi Finance Challenge

07 décembre, sam.

Événement fermé.

 - Boğaziçi Finance Challenge cover photo

Détails de l'évènement

Boğaziçi Finance Challenge başvuruları devam ediyor!

Finans alanında kariyer hedefleyen ve finansı bizzat deneyimlemek isteyen öğrencilerin buluşma noktası Boğaziçi Finance Challenge’ın son başvuru tarihi: 17 Kasım!

Türkiye’nin en köklü kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği etkinlik "Finance Strikes Back" mottosuyla yola çıkıyor. Bu sene eklenen Doç. Dr. İbrahim Turhan, Ahmet Berker Argun, Prof. Dr. Ceylan Onay, Atilla Köksal, Bülent Şenver'in bulunduğu geniş ve duayen danışma kadrosuyla ve birbirinden prestijli case çalışmalarıyla bu deneyimin bir parçası olma şansını kaçırmayın!

ACCA TURKEY tarafından hazırlanan case in verildiği online etap sonrası 7-8 Aralık'ta GARANTI BBVA, P&G ve Şişecam'ın round sponsorluğunda gerçekleşecek olan final etabı ile katılımcılara finansı 360 derece deneyimleme fırsatı sunuyor. Bunun yanında finalistlerimiz 8 Aralık'ta gerçekleşecek networking kokteylinde danışma kadromuz ve şirketlerimiz ile bir araya gelip kafalarındaki soru işaretlerini giderme imkanına sahip!

Sen de bu eşsiz yarışmanın bir parçası olmak ve Paris Seyahati ve staj ödüllerinin yanı sıra birbirinden güzel daha nice ödülün sahibi olmak istiyorsan 2 kişilik grubunu kur ve hemen başvur!

Katılımın ücretsiz olduğu yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe başvurmak için

bfinancechallenge.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.