Boğaziçi Büyak ACT

07 octobre, sam.

Événement fermé.

 - Boğaziçi Büyak ACT cover photo

Détails de l'évènement

Danışmanlık sektörünün kapıları bu sene de ACT ile aralanıyor!

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek danışmanlık etkinliği Advanced Consultancy Training(ACT) bu sene 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşiyor! Peki sizi ACT’te neler bekliyor?

En iyi danışmanlık şirketlerinden dinleyeceğiniz sunumlar la danışmanlık dünyasını keşfedecek, bir danışmanın hayatının nasıl geçtiğini öğrenecek hem de
danışmanlık sektörüne dair ufuk açıcı ve güncel konularla mesleğe bakış açınızı değiştireceksiniz.
Alanında öncü danışmanlık şirketlerinden gelen danışmanlardan alacağınız mülakat eğitimi ve onlarla gerçekleştireceğiniz mülakat simülasyonu ile işe alım sürecinde bir adım önde olma imkanı yakalayacaksınız. Birlikte çalıştığımız şirketlerin danışmaları tarafından verilecek interaktif vaka eğitimi nin ardından gerçekleşecek vaka analizi yarışması nda kendinizi kanıtlama fırsatı elde edeceksiniz.

Siz de ACT ile danışmanlık sektörüne dair inanılmaz deneyimler yaşamak, sürprizhediyeleri kazanmak, kariyerine danışmanlık sektöründe yön vermeyi planlayan öğrencilerle bir araya gelmek istiyorsanız http://www.buyak.org/act/ adresinizi ziyaret etmeyi unutmayın!