Bi' Fikir Bi' Şirket '17

01 avril, sam.

Événement fermé.

 - Bi' Fikir Bi' Şirket '17 cover photo

Détails de l'évènement

Bi' Fikir Bi' Şirket, Türkiye'nin önde gelen yatırımcı kuruluşları ve girişimcilik toplulukları tarafından desteklenen, KWORKS'ün desteğiyle düzenlenen bir IEEE Koç etkinliğidir. Aynı zamanda Bi’ Fikir Bi’ Şirket, üniversiteli gençlere girişimcilik dünyasını farklı yönlerden tanıtan, genç fikirlerin hayata geçmesine olanak sağlayan çok yönlü ve ödüllü (Darrel Chong Öğrenci Aktivitesi Ödülü – Altın) bir üniversite etkinliğidir.

Katılımcılar 2 gün boyunca dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden konuşmacıların yer aldığı konferans ve panellere katılma şansı elde ederken, Teknik Girişimcilik yarışmasının final sunumlarına, yatırımcı oturumlarına, teknik ve bireysel gelişim atölyelerine katılabilirler. Fuar alanında ise birçok startup teknoloji şirketi sizleri bekliyor olacak! -Stajim.net'te dahil :)

"Peki "Bi' Fikrim" var diyorsam ne yapmalıyım?"

Bi' Fikrin varsa Bi' Fikir Bi' Şirket kaydının ardından teknik girişimcilik yarışmasına fikrinle katılabilirsin! Fikrin KWORKS tarafından değerlendirilecek ve ön elemeyi geçen adaylara, yatırımcılardan oluşan jüri sunumları öncesinde 3 haftalık bir eğitim verilecektir. Büyük ödül ve Büyük Final ise 1-2 Nisan'da.

İki gün sürecek etkinlikte;

  • Katılımcılar için düzenlenen eş zamanlı girişimcilik atölyeleri
  • Konuşmacı oturumları
  • Startup stantlarının bulunduğu fuar alanı
  • Yarışma final oturumu katılımcıları bekliyor olacak.

Yarışma başvurularının alınması ve etkinliğe katılacak yarışmacıların seçilmesinden itibaren, yarışmacılara etkinlik tarihine kadar çeşitli eğitimler ve yatırımcılarla geri bildirim imkânları sunan mentorluk destekleri verilecektir. Etkinliğin ikinci günü ise final oturumu yapılacaktır.

Kayıtlar 27 Mart 2017 tarihinde kapanacaktır.