AYBÜ 6. Kariyer Günleri - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

AYBÜ 6. Kariyer Günleri

04 mars, mer.

Événement fermé.

 - AYBÜ 6. Kariyer Günleri cover photo

Détails de l'évènement

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi olarak Kariyer Günleri etkinliğini düzenliyoruz. Seçkin konuşmacılar, birbirinden başarılı firmalar ve değerli misafirlerimizle buluşacağımız 6. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kariyer Günleri etkinliğimizin her yıl daha da büyüyerek gelenekselleşen bir organizasyon olmasını hedefliyoruz.

Bu sene 4-5 Mart tarihlerinde Teknopark Ankara yerleşkesinde düzenlenecek olan AYBÜ Kariyer Günleri etkinliğimizde Yapay Zeka, Savunma Sanayii, Girişimcilik, Kişisel Gelişim ve Kariyer gibi konuların konuşulacağı panel ve seminerler ile çeşitli üniversitelerden katılım sağlayacak mühendis adaylarının kariyer planlamalarını yaparken daha bilinçli olmalarını amaçlıyoruz.

Katılım sağlayacak olan mühendis adayları stant ve seminerler ile çeşitli konularda bilgi edinirken aynı zamanda çeşitli workshop ve simülasyonlar ile hem güzel bir deneyim yaşayacak hem de ileride çalışmak istedikleri firmaları daha yakından tanıyacaklardır.

Katılımcı firmalarımız ise bu etkinlik sayesinde hem markalarını daha yakından tanıtabilecek hem de umut vadeden mühendis adaylarına staj imkanı sunarak aradıkları öğrenci kitlesine çok daha rahat ulaşabilecekler.