Aramızdaki Teknoloji'22

23 décembre, jeu.

Événement fermé.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi IEEE - Aramızdaki Teknoloji'22 cover photo

Détails de l'évènement

Herkese merhaba!

IEEE MCBU Computer Society bünyesinde düzenlenen gelenekselleşmiş etkinliğimiz Aramızdaki Teknoloji'nin bu dönem dördüncüsü ile karşınızdayız!

 

ARTEK'22 bu dönem 23-24 Aralık 2021 tarihlerinde iki gün boyunca Manisa Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezinde yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.

 

Bilişim teknolojileri konularını hedef alan etkinliğimizin ana amacı; günümüzde hız kesmeden gelişmekte olan yapay zeka, siber güvenlik, mobil yazılım, blockchain, oyun yazılımı gibi bilişim teknoloji konularına meraklı olan ve kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlarımızı; alanında uzman konuklarımız ile buluşturarak bu alanlarda geniş bir network oluşturmalarına katkı sağlamak ve aynı zamanda kafalarındaki soruları konuklarımıza birincil ağızdan sorabilmelerini sağlamaktır. Buna ek olarak bu yıl özelinde ülkemizin ve dünyanın gelişen çalışma alanlarından oyun sektörü ARTEK'22 ye dahil edilmiştir. Bu kapsamda etkinliğin ikinci günü yani 24 Aralık, ARTEK GameOn olarak düzenlenecektir ve sadece oyun geliştirici firmalara yer verilecektir.

 

ARTEK22'de; Turkcell, Trendyol, IBM, ASELSAN, Global AI Hub, SahaBT Yazılım, Masomo, Gram Games, Digi Games Start-up Studio, Nitrogen Games gibi bilişim teknolojileri alanında Türkiye'de ve dünyada önemli yatırımlar alan şirketlerin çalışanları ve kurucularını söyleşiler, sunumlar, soru-cevap oturumları ve workshoplar ile sizlerle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

 

Etkinliğimize katılım gösteren arkadaşlarımızda katılım belgesi verilecektir.

 

Aynı zamanda etkinliğimize katılım gösterecek olan arkadaşlarımız için hazırlamış olduğumuz çekilişlere instagram hesabımız üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

- Instagram adresimiz: https://www.instagram.com/ieeemcbucs/