Akdeniz Bilişim Zirvesi

09 décembre, sam.

Événement fermé.

 - Akdeniz Bilişim Zirvesi cover photo

Détails de l'évènement

Piksel Akademi tarafından düzenlenen ve bu yıl teknolojipazar.com’un ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Akdeniz Bilişim Zirvesi,  Antalya’ dan tüm Türkiye’ye yayılan bir bilişim rüzgarı başlatıyor. Geleceği günümüze taşıyan ve katılımcılarına müthiş bir inovasyon deneyimi yaşatan etkinliğin bu yıl 3.sü düzenleniyor. 

9 Aralık 2017 Cumartesi günü Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, uluslararası ve ulusal marka isimler ile Siber Güvenlik, Dijital Girişimcilik, Bilişimde Farkındalık, Unity gibi konular konuşulacak. Konuşmacılar arasında sektörün önde gelen isimlerinden Buğra AYAN, Engin POLAT, Ercan Altuğ YILMAZ, Hakan ÜNLÜ, Hakan UZUNER, Haydar ÖZKÖMÜRCÜ, Kadir Can KIRKOYUN, Kaan GÜLTEN, Özgür AKIN gibi isimler bulunuyor.

Bilişim uzmanları, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan 1500 kişilik bir katılımcı profili ile bölgedeki en büyük etkinlik olma özelliği taşıyor. Teknoloji ve bilişimde farkındalık mottosuyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor.

Katılımın ücretsiz olduğu Akdeniz Bilişim Zirvesi’nde kayıtlar www.akdenizbilisimzirvesi.com üzerinden online olarak gerçekleştirilebilecek.

Konuşmacılar:

Engin POLAT - Unity Game Programming

Hakan ÜNLÜ - ESET | Siber Güvenlik

Buğra AYAN - Dijital Gelecek | İlham 4.0

Kaan GÜLTEN - Webtures | Dijital Girişimcilik

Özgür AKIN - Akınsoft | Akın Robotics

Kadir Can KIRKOYUN - SCODE

Hakan UZUNER - Microsoft Azure

Ercan Altuğ YILMAZ - Gamification

Haydar  ÖZKÖMÜRCÜ - Growth Hacking

 Bilgi İçin : info@akdenizbilisimzirvesi.com