Airpreneurs Programı - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Airpreneurs Programı

13 février, mer.

Événement fermé.

 - Airpreneurs Programı cover photo

Détails de l'évènement

Üniversite öğrencilerinin havacılık alanında yeni fikirler ortaya çıkarmasını sağlamak amacıyla yola çıkılan “Airpreneurs” programı başvuruları açıldı! Katılımcıların İstanbul'da 5 günlük girişimcilik eğitimine katılacağı ve fikirlerini geliştirme şansı bulacakları Airpreneurs 2019'un kazanan takımı yurt dışında girişimcilik konferansına katılma şansı yakalıyor! Aynı zamanda seçilen takımlar, üç aylık inkübasyon sürecine dahil oluyor ve Girişimcilik Vakfı mentorlarıyla fikirlerini hayata geçirme şansı elde ediyorlar. 

Airpreneurs katılımcıları iki aşamalı bir seçim sürecinden geçecek ve programa katılmak üzere maksimum 15 takım seçilecek.

Üniversite Öğrencisi Misin?

Airpreneurs Programı’na katılacak olan gençlerin Türkiye’deki herhangi bir üniversitenin lisans programında öğrenci olması gerekmekte. Katılımcılar her bölümden ve her sınıftan olabilirler, seçim sürecinde bölüm ve sınıf ayrımı yapılmayacaktır.

Takımını Kur!

İyi bir fikir için iyi bir takım gerekir! 3 kişilik takımını kur, ama unutma takımında en az bir tane Mühendislik Fakültesi öğrencisi olması gerekiyor.

Fikrini Bul!

Takımın hazır, geriye değişim yaratacak fikir kaldı! "Ticari Havacılıkta Yenilikçi Modeller" konusunda fikrini bul, başvuru formunu doldur. En iyi fikirler en iyi anlatılan fikirlerdir!

Programa başvurmak için: www.airpreneurs.org 

Sende, "Ticari Havacılıkta Yenilikçi Modeller" konusunda fikrini bul, takımını kur, ve harekete geç!

Son başvuru tarihi 13 Şubat!