7. Malzeme Günleri

10 février, lun.

Événement fermé.

 - 7. Malzeme Günleri cover photo

Détails de l'évènement

Öğrencilerin sektörün öncü firmalarıyla buluşacağı 7. Malzeme Günleri'nde malzeme alanındaki teknolojik gelişmelerle ilgili pek çok panel, sunum, sürpriz çekilişler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor! 10-11 Şubat'ta İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ne malzeme sektörünü tanımaya ve bu alandaki tüm fırsatları keşfetmeye davetlisiniz! Sınırlı kontenjanda yerinizi almak için linkteki adresten kayıt olmanız yeterli!


Otomotivden savunmaya, dökümden havacılığa sektörün önde gelen firmalarından yöneticiler etkinlik boyunca sunumlarıyla bizlerle olacak ve katılımcılar için kaçırılmaz bir network ortamı oluşacak!


Şirket sunumlarının yanı sıra, ufuk açıcı paneller de sizleri bekliyor! 10 Şubat Pazartesi günü alanlarında sayılı isimlerden olan değerli akademisyenlerimiz Prof. Dr. Yılmaz TAPTIK ve Prof. Dr. Mustafa ÜRGEN'den "Geçmişten Geleceğe Malzeme Mühendisliği" konulu paneli dinleyeceğiz. 11 Şubat'taki panelde ise 1985 Nobel Fizik ödülünü kazanan Prof. Dr. Klaus von Klitzing ile çalışan ve bir dönem Harvard Üniversitesi'nde misafir profesör olarak görev yapan kuantum fizikçisi Prof. Dr. Afif SIDDIKİ ile Kuantum Bilgisayarların Geleceğini tartışacağız.

Etkinlik hakkındaki gelişmelerden ve detaylı program akışından haberdar olmak için bizi takip edin!

Instagram: @itummmk