23 Aralık'ta PepsiCo ile FMCG’de Pazarlama

23 décembre, ven.

Événement fermé.

 - 23 Aralık'ta PepsiCo ile FMCG’de Pazarlama cover photo

Détails de l'évènement

23 Aralık'ta midtermleri, quizleri, sunumları, projeleri bir kenara bırakıyoruz. CV hazırlama derdi olmadan, mülakata ne zaman çağrılırım demeden, mülakatta sorulan sorulara nasıl cevap vereceğim diye düşünmeden birbirinden farklı okullardan seçilen öğrencilerle ve PepsiCo Pazarlama Departmanı Yöneticisi Tansu Çimitay ile en kolay ve eğlenceli yoldan sana dünyanın en büyük FMCG şirketlerinden birinin kapılarını aralıyoruz.

Türkiye'nin neresinde olduğun, hangi üniversitede, hangi bölümde okuduğun hiç fark etmez, sen yeter ki kariyerin için yeni bir adım atmak iste. Türkiye'nin her yerinden öğrencilerin başvuru yapabileceği etkinlikte kontenjan sınırlı ve 25 kişi olup, şanslı 25 kişi başvurular arasından seçilecek.

Neden PepsiCo?

Çünkü dünyanın lider yiyecek-içecek şirketi olan PepsiCo, bünyesinde yer alan Frito Lay, Quaker, Pepsi, Tropicana, Lipton Ice Tea, Doritos, Ruffles, Cheetos, Lay’s ve Gatorade şirketleri ile 215’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor.

Yıllık cirosu 65 milyar doları aşan PepsiCo, sürdürülebilir büyümeye odaklandığı “Fayda Gözeten Performans” vizyonu etrafında birleşen 250 binden fazla çalışanıyla birlikte tüketicilerin hayatlarına keyif katan besleyici, lezzetli gıda ve içecekler üretiyor.

Dünyanın en büyük FCMG şirketlerinden biri olan PepsiCo, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markasının yanı sıra diğer onlarca markasıyla gıda ve meşrubat alanında dünyanın en geniş portföyünü sunuyor.

Harika bir çalışma ortamı, gelişim imkanı ve global fırsatlar vadediyor.

İlkini 23 Aralık'ta düzenleyeceğimiz etkinliğimize seni de bekliyoruz ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz. :)