20.Yönetim Bilimleri Kongresi

07 mars, jeu.

Événement fermé.

 - 20.Yönetim Bilimleri Kongresi cover photo

Détails de l'évènement

Geleceğin Yönetimi 20. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde Şekilleniyor! 
19 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi için geri sayım başladı! Bu sene 20. gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 7-9 Mart 2019 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde!

3 gün sürecek olan etkinlik 6 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Screwup Nights, Eğitimler, Kariyer Alanı ve son günün akşamı Fatma Turgut ile gerçekleşecek olan Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’19 sizleri bekliyor!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Bu yıl "Yeni nesil yönetim" mottosu ile yola çıkan 20. Yönetim Bilimleri Kongresi'nde sektörün önde gelen isimleri, değişen pazarlama trendlerini, kariyer rekabetleri ve lider olma yolundaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Bu sene kongrede katılımcılarla bir araya gelecek isimlerden bazıları şu şekilde;

Webrazzi kurucu CEO’su Arda Kutsal,
Melek Yatırımcı Hande Enes,
Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay,
Refika'nın Mutfağı'nın Kurucusu Refika Birgül,
Müzisyen İskender Paydaş,
4129 Grey'in Kurucusu Alemşah Öztürk,
Youtuber Duygu Köseoğlu,
Ekonomist Atilla Yeşilada,
Socrates Dergi Genel Yayın Yönetmeni / Spor Yorumcusu Caner Eler,
212'un Kurucu Ortağı ve Melek Yatırımcı Ali Karabey,
Komedyen Kaan Sekban,
Sunucu ve Spor Yazarı Murat Murathanoğlu,
Gazeteci Emin Çapa,
Karikatürist Emrah Ablak,
ve TEB, Nestle, Fiba Holding, Henkel, Coca Cola İçecek, Lenovo, GSK, L'Oreal, Migros, Tadım, Pladis, Perfetti Van Melle gibi firmalardan alanında yetkin daha birçok konuşmacı yer alacak.

Organizasyon kapsamında üç gün boyunca eğitimler ve vaka çalışmaları düzenlenecektir. Vaka çalışmaları için toplanan başvurular üzerine katılımcı firmalar tarafından yapılacak elemeler ile belirlenecek katılımcılarla vaka çalışmaları gerçekleştireceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanının da sunulabileceği çeşitli sürpriz hediyeler verilecektir. 

Kariyer alanında firmalar ile birebir network kurabilecektir. İlk günün akşamında gerçekleşecek olan Screwup Night’ anlatılacak olan başarısızlık hikayeleri katılımcıları hem eğlendirecek hem de atacağı adımlar için yol gösterici olacaktır. Ayrıca organizasyon kapsamında gerçekleşecek olan Kapanış Gecesi’nde Fatma Turgut konseri gerçekleşecektir.

20. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, 
http://www .facebook.com/ YBKongresi - https://www.instagram.com/ituimk/ sayfalarından ve ybk.org.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.ybk.org.tr