17. Yönetim ve Mühendislik Günleri

25 février, sam.

Événement fermé.

 - 17. Yönetim ve Mühendislik Günleri cover photo

Détails de l'évènement

Yönetim ve Mühendislik Günleri her yıl Verimlilik Topluluğu tarafından düzenlenen, öğrenciler ile alanında lider şirketleri ve konuşmacıları buluşturarak bilgi aktarımını sağlamayı hedefleyen bir kongredir.

İki gün süren seminer ve söyleşilerde katılımcılarımızın konuşmacılarımızdan en üst düzeyde faydalanması sağlanıp, tecrübe aktarımı yoluyla,genç mühendis ve yönetici adaylarına benzersiz bir kendini geliştirme fırsatı tanınır.

Kongre, ODTÜ öğrencilerinin yanı sıra Ankara ve Türkiye’deki diğer üniversitelerden 1500’e yakın öğrenciyi ağırlarken, tamamıyle ücretsiz gerçekleştirilir.

Sektöründe Lider Şirketler

Katılımcılar sektöründe lider şirketlerle bir araya gelme, bu şirketleri daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler.

15 Konuşmacı

Katılımcılar oturumlarda üst düzey yöneticilerle bir araya gelecek ve yöneticilerin tecrübelerini dinleme fırsatı yakalayacak.

Fuaye Alanı

Katılımcılarımızın oturumlar arasında hem günün yorgunluğunu atabilecekleri hem de şirket yetkilileri ile sohbet edip sorularını sorabilecekleri, destekçilerimiz sayesinde eğlenceli hale gelen fuaye alanı.

Ulusal Çapta Bir Etkinlik

Türkiye’nin her yerinden , bölüm , sınıf ayrımı olmadan katılım olanağı.

Ankara ve Türkiye’nin en prestijli etkinliklerinden biri olan, bu sene 17.si düzenlenen Yönetim ve Mühendislik Günleri ''DİJİTAL DÖNÜŞÜM'' temasıyla 25-26 Şubat'ta ODTÜ KKM Kemak Kurdaş Salonu’nda gerçekleşecek.

Her sene ulusal çapta katılım alan ve 1500 üniversite öğrencisinin ağırlandığı etkinlikte, sektöründe lider firmalarla, bu firmalardan gelecek üst düzey yöneticilerle öğrenciler bir araya getiriliyor.Tamamiyle ücretsiz olan bu muhteşem ekinliği siz de kaçırmayın!