15. PBYSK

02 mars, lun.

Événement fermé.

 - 15. PBYSK cover photo

Détails de l'évènement

Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun(ULİT) gelenekselleşen etkinliği 15. Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi bu sene 2-4 Martta Bursa Uludağ Üniversitesi’ Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezinde!


Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nca (ULİT) daha önce birçok kez düzenlenen Sektörler Kongresi bu yıl 2-4 Mart tarihleri arasında 1 Yönetim Kurulu Başkanı, 3 Ceo, 1 Ülke Müdürü , 5 Genel Müdür Yardımcısı ve 1 İK Direktörünü ağırlayacak.
15. PBYSK sektörlerin önde gelen firmalarından gelecek üst düzey yöneticilerin tecrübeli anlatımları ile öğrencilerin ileride yer almak istedikleri sektörlerle ilgili detaylı bilgi sağlayabilecekleri bir kongredir.
Sektörler kongresi firmaların sektördeki yerleri hakkında detaylı bilgi aktarımlarıyla,önde gelen firmaların üst düzen yöneticileriyle tanışma imkanı sağlayabilme,ileride hangi sektörde çalışmanız gerektiğine karar verebilme gibi daha bir çok imkan sağlayarak biz öğrencilere değer katar.


Oturumlarda firmalar ile ilgili detaylı bilgiler,öğrencilerin kariyerlerinde yükselmeleri için kendilerini nasıl geliştirmeleri gerektiği,firmaların iş ve staj imkanları ve çalışma prensipleri gibi konulara yer verilecektir.
Uludağ Üniversitesi bünyesinde 1998 yılında kurulan İşletme Topluluğunun kısa adıyla ULİT, Uludağ Üniversitesi’nin en fazla üyeye sahip,en aktif öğrenci topluluklarından birisidir.
Ulit öğrencilerin kişisel gelişimlerini ve bilgi düzeylerini arttırmalarına yardımcı olmak ,takım halinde çalışma ve liderlik becerilerini geliştirmek,ekip ruhuyla düzenlenen organizasyonlarla aidiyet duygusunu güçlendirerek etkinlikte görev alan öğrencilerde marka ve kalite bilinci oluşturmayı amaçlar.Ayrıca öğrencilerin derslerden arta kalan zamanlarını verimli şekilde değerlendirerek,sosyal çevrelerini genişletip network oluşturmalarına yardımcı olur.
Ulit , 2009-2010 öğretim yılında uniaktivite.net‟in düzenlediği “En Aktif Kulüpler Yarışması-İş ve Kariyer” alanında 170 kulüp içinden Türkiye‟nin en aktif 10 topluluğu arasına girerek finale kalmıştır.
2015-2016 Öğretim Yılında Başkanla Kulübü tarafından düzenlenen “Altın Kulüp Ödülleri’nde” Türkiye’nin kariyer alanında en iyi topluluğu Ulit seçilmiştir.

“Yarını bugün yaşamak için.”