14. Kariyer Günleri

10 décembre, mar.

Événement fermé.

 - 14. Kariyer Günleri cover photo

Détails de l'évènement

"Türkiye'nin En Aktif Endüstri Mühendisliği Topluluğu" olan Gazi Endüstri Topluluğu 24.Yılında 14.kez Gazi Üniversitesi’nin en büyük kariyer etkinliği olan Kariyer Günleri’ni 10-11 Aralık’ta Geçmişin İzinde, Geleceğin Peşinde mottosuyla gerçekleştirecek.


Önde gelen firmaların öne çıkan yöneticilerinin ağırlandığı Kariyer Günleri'nin amacı katılımcıları iş hayatında onları bekleyen zorluklar hakkında bilgi sahibi yapmak ve büyük firmaları yakından tanıyarak geleceklerine ışık tutmalarını sağlamaktır.
Anadolu Sigorta, TUSAŞ, pladis, Şişecam ve ING gibi büyük firmaların yöneticilerinin yanında Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ve çok değerli sanatçı Can Gox'un da bizlerle olacağı etkinlikte katılımcıların hem iş hem de sosyal hayatlarında ufuklarını genişletmeleri hedefleniyor.

  • 10-11 Aralık'ta sektörün öncüleri Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Akademi Salonu’nda 14.Kariyer Günleri'nde!

Organizasyonda yer alması istenen sektörler belirlenirken, son yılların ve geleceğin trendleri göz önünde bulundurularak yararlı olacağı düşünülen sektörlerin seçilmesine özen gösterilmiştir.
Organizasyonda çeşitli eğitim seminerlerine, CV hazırlama, mülakat teknikleri üzerine eğitimlere, kişisel gelişim seminerlerine ve fuaye alanında dil kurslarına, bilgisayar kurslarına, yurt dışı eğitim firmalarına, danışmanlık firmalarının stantlarına ve sponsorlara yer verilecektir.