11. Mühendislik ve Yönetim Akademisi

25 février, sam.

Événement fermé.

 - 11. Mühendislik ve Yönetim Akademisi cover photo

Détails de l'évènement

Anadolu Üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel hale getirdiği ve bu yıl daimi sponsor QNB Finansbank ve ana sponsor Eczacıbaşı’nın destekleriyle 11.si düzenlenecek “Mühendislik ve Yönetim Akademisi”i 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde “GELECEĞE DÖNÜŞ : İş Dünyasında Değişen Trendler” temasıyla Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Alışılmışın dışında bir organizasyon için, sizlerin iki günü dolu dolu geçirebilmesi için aylar önceden çalışmaya başlayarak ortaya çıkarılmaya hazırlanan 11. MÜYAK markasını gururla daha ileriye taşıyarak; iş dünyasının önde gelen isimlerinin ve markalarının hikayeleri, staj ve kariyer imkanları, farklı bölümlerden ve üniversitelerden öğrenciler ile tanışma fırsatı, çekilişler, hediyeler, eğlence ve ikramlar ile dolu iki gün siz MÜYAK katılımcılarını bekliyor olacak.

Şehir dışı katılımcılar “Hilton Garden Inn” de ağırlanacak, Eskişehir gezdirilecek, daha birçok sürprizle de buluşturulacak. 

11. MÜYAK'a;

  • Mustafa İçil – İçil Eğitim ve Danışmanlık Kurucusu
  • Alp Önder Özpamukçu – Koçtaş CEO’su
  • Berk Çağdaş – Renault Mais A.Ş CEO’su
  • Ömürden Sezgin – N11.com Marka Pazarlama Müdürü
  • Tunç Berkman – Vestel Pazarlama Müdürü
  • Hasan Önder – Daikin CEO’su
  • Eser Ersoy – Eczacıbaşı İç Satış Müdürü
  • Duygu Şar & Bilgehan Çelik - BizEvdeYokuz Kurucuları

katılım gösterecek.

Ayrıca Tofaş Strateji Müdürü ve Finansbank üst düzey yöneticisi de etkinliğe katılanlar arasında yer alacak.

Şehiriçi katılımcılar için: 13 Şubat tarihinden itibaren KYK Önü, MF Kantin, İİBF Kantin, Hazırlık, ESOGÜ Mühendislik Yemekhane Önü ve ESOGÜ İİBF’de biletlerinizi temin edebilirsiniz.

Şehirdışı katılımcılar için: Başvuru linki üzerinden paylaşılan üniversite temsilleri ile iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

25-26 Şubatta Stajim.net olarak biz de stant açıyor ve öğrencilerle bir araya geliyor olacağız. Etkinlikte görüşmek üzere.