Eti Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Nous avons lancé le mouvement #seninleyiz pour permettre aux jeunes touchés par le séisme de poursuivre leur vie professionnelle et de participer à l'emploi. [TR]

Eti’yi Keşfet!

Türkiye’nin lider ve köklü gıda üreticilerinden Eti, 1961 yılında Eskişehir’de kuruldu. Eti henüz hayal ve düşünce aşamasındayken “İnsanlığın mutluluğundan daha yüce bir amaç yoktur” sözleri ile marka gayesini ortaya koyan Kurucusu Firuz Kanatlı, kurum kültür ve değerlerini bu varlık sebebi üzerine inşa etti. Eti, mimari tasarımını Firuz Kanatlı’nın hazırladığı ilk üretim tesisinde 1962 yılında üretime başladı.

Eti; güvenilirlik, yenilikçilik, yaratıcılık ve önderlik gibi kurumsal değerlerine büyük bir bağlılıkla,...

Lire la suite
Grandes entreprises
1961
5.001-10.000 d'employés

Nasıl Etili Olunur?

Eti; sürekli gelişimi merkezine alarak hayalleri gerçeğe dönüştüren, globalleşen ve tüm paydaşlarının hayatına mutluluk katan bir şirkettir. İşte mutlu kariyerin adresi Eti’nin işe alım adımları;

İK İş Ortaklarıyla gerçekleştirilen çevrimiçi ya da yüz yüze Yetkinlik Bazlı Değerlendirme görüşmeleri ile süreç başlar.

Adayların yetkinlikleri ve bunların Eti kültürüyle uyumunu gözlemlemek adına Potansiyel Belirleme Envanteri uygulanır.

Vaka çalışmaları ve teknik görüşmeler ile adayın teknik yetkinlikle...

Lire la suite
Yüksek Lisans Desteği
Rotasyon İmkanı
Mentorluk Desteği
Kariyer ve Gelişim Danışmanlığı
Teknik ve Soft Skill Eğitimler
Dijital Öğrenme Platformları

Sosyal Hayat

Bisikletten yelkene, tiyatrodan müziğe kadar pek çok farklı alanda aktif olan 13 sosyal kulüp ile Etililer; sosyalleşerek öğreniyor, takım ruhunu güçlendiriyor ve gelişiyor.

 • Yelken Kulübü
 • Basketbol Kulübü
 • Voleybol Kulübü
 • Dans Kulübü
 • Tiyatro Kulübü
 • Resim Kulübü
 • Yardımlaşma Kulübü
 • Müzik Kulübü
 • Sağlıklı Yaşam Kulübü
 • Tenis Kulübü
 • Yemek Kulübü
 • Fotoğrafçılık Kulübü
 • Bisiklet Kulübü

Kariyer ve Gelişim

Eti’de kariyer ve gelişim uygulamalarıyla kariyerin senin elinde!

Etililer, Short Term Assignment uygulaması ile kısa dönem rotasyon yaparak yeni bir ekibi ve iş alanını tanıma fırsatı edinir ve One Of Us uygulaması ile de şirket içindeki kariyer fırsatları öncelikle Etililer’e duyurulur, böylece dileyen ve uygun yetkinliklere sahip Etililer, kariyerlerinde kalıcı bir rotasyon yaparak iş alanlarını değiştirebilirler. Rotasyon uygulamalarının yanı sıra Etililer, kariyer yolculuklarında hem mentorlar hem de İK ...

Lire la suite

Eti’D.E. Genç Yetenek Staj Programı

Genç yeteneklerin Eti’yi tanımaları ve deneyim kazanmaları amacıyla hazırlanmış olan Eti’D.E. Genç Yetenek Staj Programı, gençlere 3 ay boyunca gerçek bir iş deneyimi sunar.

Genç yetenekler; eğitimler, webinarlar, kişiye özel kariyer koçluğu ve projeyi tasarlarken proje danışmanından alınan anlık geri bildirimlerle uçtan uca bir proje yürütmeyi deneyimler. Hem departman ihtiyaçlarına yönelik görevler alma hem de şirket ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen gerçek projeleri yönetme deneyimi ile genç yeteneklerin ka...

Lire la suite

Images de l'entreprise

Équipe

Eti n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Eti?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


5.001-10.000

1961

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Eti n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Eti?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


5.001-10.000

1961

Eti'D.E. Genç Yetenek Staj Programı aracılığıyla, kariyer yolculuğumun başında mentorlarımın da desteğiyle ulusal ve uluslararası ölçekte farklı projeler içerisinde yer alarak sorumluluk ve inisiyatif alma imkanı buldum. İçinde yer aldığım projelere katma değer sağlayabilmenin benim için önemli bir tecrübe olduğunu düşünüyorum. Eti, öğrenme eğrisinin yüksek olduğu bir şirket ve burada bulunmaktan mutluluk duyuyorum.

Eti D.E serüvenimin ilk gününden itibaren; üniversite hayatımda edindiğim teorik bilgileri pratikte uygulama imkanı sunan ve farklı ekipler ile iş birliği içerisinde olarak çok yönlülüğümü geliştiren bir yolculuğun içinde olmaktan gurur duyuyorum. Eti’deki serüvenimi hiç bitmeyecek bir workshop’a benzetiyorum. Kişisel ve kariyer gelişimime dair her gün yeni deneyimler edindiğim bu süreçte, sınırlarımı zorlayarak başarılı sonuçlar elde edebildiğim için çok mutluyum. :)


5.001-10.000

1961

5.001-10.000

1961