Orient Sigorta A.Ş. Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Orient Sigorta A.Ş.

  • Assurance
  • ·

À propos de nous

Orient, Al-Futtaim grubu bünyesinde, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki faaliyetlerine 1982 yılında başlamıştır. Hızlı ve sürekli bir büyüme gösteren Orient, net karını 2010 yılında 192 Milyon Dirheme, 2011 yılında 204 Milyon Dirheme, 2012 yılında 213 milyon Dirheme yükseltmiştir. Bu sonuçlarla 2010, 2011 ve 2012 yıllarında sektöründe yer alan şirketleri arasında en yüksek kara ulaşan şirket konumuna erişmiştir.Ülkesinin önde gelen şirketlerinden olan Orient 'in ödenmiş sermayesi 405 Milyon Dirhem olup Orient birçok şirketin önünde yer almaktadır.

Orient, 2012 yılının sonlarında Türkiye'de kurulum faaliyetlerine başlamıştır. Zengin Ürün yelpazesine sahip olan Orient şu anda Kasko, Konut, Dask, Nakliyat, Emtea,Taşımacılık, Ferdi Kaza, Seyahat Sağlık, İşyeri, İşveren ve Yat ürünlerinde ön plalana çıkmaktadır.Orient, derecelendirme kuruluşlarınca Orta Doğu bölgesinin «A+» notu ile değerlendirilen tek şirketi olup, bölgesel sektör basını «Mena Insurance Review» Orient'i Orta Doğu bölgesinin en iyi sigorta şirketi ödülüne layık görülmektedir

Orient Sigorta A.Ş. n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Orient Sigorta A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Orient Sigorta A.Ş. n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Orient Sigorta A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Orient Sigorta A.Ş. n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Orient Sigorta A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.