Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 17 abonnements

À propos de nous

Girişimci ESOGÜ Mühendislik Fakültesi öğrencileri tarafından kurulan “Engineering Society of Eskişehir” (ESOES) tüm mühendislik öğrencilerine hitap eden geniş üye profiliyle, keşfederek fark yaratmayı amaçlayan bir öğrenci kulübüdür.

Kulüpçülük tecrübesine sahip, çeşitli organizasyonlarda rol alarak kendini geliştirmiş, farklı bölümlerden birleşerek bütünü oluşturan bir öğrenci topluluğuyuz. 

Koordinasyon Farklı bölümlerden öğrencilere ulaşarak, çeşitli üniversite ve kulüplerle iş birliği yaparak bir arada ve disiplinler arası çalışma imkanı sunmak kulübümüzün amaçlarından biridir.

Gelişim Üyelerimizin kariyer yönelimine yardımcı olmak ve kendilerini geliştirmelerini sağlamak, bu alanda çeşitli imkanlar sunmak öncelikli hedeflerimizden biridir.

Sosyallik Kulüp olarak mühendislerin aktif sıfatına sahip olması ve asosyal tabularının yıkılması için; üyelerimizin iletişim becerilerini geliştirecek, onları sosyal yaşama katacak organizasyon ve etkinlikler yapmaktayız.

Sürdürülebilirlik Kulübümüzün aktifliğini korurken aynı zamanda kazandığımız birikimlerle sahip olduğu prestijin daimiliğini sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Bu amaçla yıl içinde çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz.

TÜSİAD “Bu Gençlikte İş Var” Yarışmasınının destekçi kulüplerinden biriyiz.(Bu yarışmaya destek veren ilk ve tek ESOGÜ kulübüyüz.)

Video

Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Osmangazi Üniversitesi Engineering Society of Eskişehir?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.