À propos de nous

Enerjisa Üretim olarak, elektrik üretimi ve ticaretinden oluşan 2 ana iş kolunda büyük bir portföy yönetiyoruz. Birbirinden farklı dinamikleri olan, aynı zamanda entegre olarak değer yaratan bu faaliyetlerimizi verimli ve esnek bir portföy stratejisini esas alarak, operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyor; sektördeki fırsatları değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Enerji kaynakları bakımından çeşitlendirilmiş, 3607 MW kurulu gücünde, dengeli ve verimli üretim portföyümüz ile üretim sektörünün lider oyuncusuyuz. 3 adet doğal gaz kombine çevrim santrali, 12 adet hidroelektrik üretim santrali, 3 adet rüzgar enerjisi santrali, 2 adet güneş santrali ve 1 adet yerli linyit santralinden oluşan çeşitlendirilmiş üretim portföyümüz, şirketimizin en önemli rekabet avantajlarından birisi. Yenilenebilir enerjiye dayalı üretim ile sağladığımız karbon azaltım fırsatları, teknoloji ve verimlilik odaklı yatırımlarımız ile sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz.

Elektrik üretiminin yanı sıra, ticaret şirketimiz ile enerji ticaretinin lider oyuncusu olarak, çeşitlendirilmiş üretim portföyümüzü vadeli piyasalar, gün öncesi, gün içi ve dengeleme güç piyasasında optimize ederek hissedarlarımıza; sanal santral, kapasite kiralama ve dengeleme hizmetleri gibi yapılandırılmış ürünlerle de iş ortaklarımıza değer yaratıyoruz.

Enerjisa Üretim n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Üretim?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Enerjisa Üretim n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Üretim?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.