Enerjisa Enerji Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Enerjisa Enerji olarak;

Elektrik dağıtım ve perakende satışından oluşan iki ana iş kolunda operasyonel mükemmelliği odağımıza alıyor; Türkiye’nin lider elektrik şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. 10 bini aşkın çalışanımız ile birlikte, 3 faaliyet bölgemizde yer alan 14 ilde 21,6 milyon nüfusa ulaşıyor; 10,1 milyon müşteriye hizmet sağlıyoruz.

İnsan, teknoloji ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda sektöre yönelik verimlilik ve teknoloji odaklı iş modellerimizle insan hayatına dokunan sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Faaliyetlerimizi sürdürürken sektördeki yeni fırsatları da değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Türkiye’nin çevik ve yenilikçi enerji şirketi olarak gücümüzü insandan alıyor ve faaliyetlerimizi samimiyet, tutku, cesaret, sürekli gelişim ile katılım değerlerinin üzerine inşa ediyoruz.


Grandes entreprises
1996
10.000+ d'employés

Biz Enerjisa'da;

Cesaret ile öncülük ederiz,

Katılım ile hep birlikte bir bütünü oluştururuz,

Samimiyet ile yola çıkarız,

Sürekli gelişim ile değişime öncü oluruz,

Tutku ile yarınları aydınlatırız.

Bizi biz yapan iş yapma biçimimizi belirleyen temel değerlerimizdir.

Bizi yarına taşıyacak olan tüm Enerjisalıların yaşadığı eşsiz kurum kültürümüzdür.

Enerjisa'da İnsan

14 ilde 21 milyon insanımıza ekmek gibi, su gibi hayati önemdeki elektrik hizmetini sağlamak başlı başına çok büyük bir sorumluluk.

Yaptığımız işin de, Enerjisa kültürünün de odağında insan yer alıyor; İşimiz enerji, gücümüz insan...

Evet, sorumluluğumuz büyük ama bu sorumluluğunun yükünü omuzlarımızda taşırken bunun çok daha ötesinde sorumluluk alan Enerjisalılar var. Iyi ki de varlar.

Sensiz Olmaz

Enerjisa’da çeşitliliğe, eşitliğe ve farklılıklara önem veriyor, kadının toplumdaki yerini güçlendirmek ve eşitliğin her alana yayılması için çalışıyoruz. İş hayatında herkese eşit fırsatlar sağlamak üzere Enerjisa Sensiz Olmaz çeşitlilik ve kapsayıcılık platformunu kurduk.

Enerjisa olarak herkesin kendini özgürce ifade edebilmesi için eşit çalışma ortamları oluşturuyor, bu ortamlardan çıkan işlerin geleceğimizi şekillendireceğini düşünüyoruz.

Daha Akıllı, Daha Yeşil Bir Gelecek…

Enerjisa olarak çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak için bugünden çalışıyoruz. Enerjimi Koruyorum projesiyle enerji kullanımında davranışsal değişiklikler enerji sektörünün bütünsel dönüşümü ve karbon emisyonlarındaki azalmayı hızlandırmak ve tüketicilerin enerjiyi nasıl kullandığı ile ilgili günlük seçimlerini değiştirmek için eğitim veriyoruz. Enerji sağlayan bir şirket olarak, toplumun enerjiyi verimli kullanmasını hedeflemekteyiz ve bunun da çocuklara eğitim vermekle başlayabileceğine inanıyoruz. 


Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.

Enerjisa’yla Gelecek

“Kendi sektöründe sürekli Tercih Edilen İşveren olmak ve tüm sektörler içinde İlk 15 içinde yer almak” vizyonuyla alanında en iyi, etkin, müşterek olarak sahiplenilen ve insanlara dokunan İnsan Kaynakları süreç ve uygulamalarına odaklanıyoruz. Bu uygulamalarla çalışanlarımıza, işe başladıkları günden itibaren keyifli ve anlamlı bir kariyer yolculuğu sunmayı hedefliyoruz. 


Daha fazlası için buraya tıklayabilirsin.

Durmadan Gelişmeye Enerjin Var mı?

Enerjisa’da eğitim ve gelişim programlarımızı farklı çalışan profillerine ve farklı mesleki ihtiyaçlara uygun olacak şekilde çeşitlendirerek tasarlıyoruz. Enerjisalıların her alanda sürekli gelişimini destekleyen, farklı segmentlere hitap eden eğitim programlarımızla, çalışanlarımıza hem bireysel hem de profesyonel gelişim fırsatları sunuyoruz. 


Gelişim programlarımız için buraya tıklayabilirsin.

Enerjisa Enerji n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Enerji?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


10.000+

1996

36

%31 %69

Siteye Git
Enerjisa Enerji n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Enerji?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1996

36

%31 %69

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Enerjisa Enerji n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Enerji?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1996

36

%31 %69

Siteye Git
Enerjisa Enerji n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

10.000+

1996

36

%31 %69

Siteye Git

10.000+

1996

36

%31 %69

Siteye Git