Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi

  • Événements
  • ·
  • 0 abonnements

À propos de nous

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen tropikal balıklar sualtı dünyasını yakından keşfetmenizi sağlayacak. İstanbul'un en yeni alışveriş merkezi Emaar Square Mall'da yer alan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi 48 adet akvaryum tankında, 200'ün üzerinde farklı türde 20.000'in üzerinde su ve kara canlısına ev sahipliği yapıyor. Aralarında dünyanın en büyük tuzlu su timsah türlerinden 5 metre boyunda dev timsahın da olduğu canlılar, Türkiye'de ilk kez Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde görülebilecek türler arasında.

Ziyaretçiler, Kıyı Bölgeler, Ana Tank ve Tünel Akvaryumu, Denizanası Diskosu, Jungle, Nehirler, Penguen Adası ve Timsah Krallığı olmak üzere 7 ana alanı bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni daha önce Türkiye’de bulunmayan, Canlı Mercan Resifleri, Humboldt Penguenleri, Su Samurları, Dev Su Fareleri ve dünyanın en büyük timsah türleri arasında unutulmaz anlar yaşıyor.

Türkiye’deki akvaryumlarda daha önce hiç görülmemiş bir deneyimi yaşamak için Emaar Square Mall içerisinde bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne bekliyoruz.

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.