EESTEC LC Ankara Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

EESTEC LC Ankara Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 8 abonnements

À propos de nous

EESTEC, Electrical Engineering STudents’ European assoCiation (Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Örgütlenmesi) başta elektrik-elektronik mühendisliği ve bilgisayar mühedisliği olmak üzere bütün üniversite, enstitü ve teknik okul öğrencileri için yine bu öğrenciler tarafından oluşturulmuş bir organizasyondur. EESTEC’in öncelikli hedefi öğrenciler arasında uluslararası bağlantılar kurmak ve var olan ilişkileri güçlendirmektir. Öğrenciler arasında deneyimlerin ve fikirlerin paylaşılması için ortam hazırlayan çalıştaylar, değişim programları ve diğer etkinlikler düzenlemek de amaçlarımız arasında yer alır. EESTEC ayrıca uluslararası kariyer ve iş olanaklarını tanıtır. EESTEC LC Ankara (Ankara Yerel Komitesi) 2006 yılında kurulmuş olup, IEEE ODTÜ Öğrenci kolunun bir komitesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. EESTEC LC Ankara 2006 yılından bu yana 5 farklı uluslar arası etkinliğe imza atmış, EESTEC Chairpersons’ Meeting (EESTEC Başkanlar Toplantısı) ve EEESTEC Annual Congress (EESTEC Kongresi) gibi etkinliklerde sürekli olarak yer almış ve Avrupa’daki 53 Yerel Komite tarafından düzenlenen bir çok etkinlikte üyeleri tarafından temsil edilmiştir.

EESTEC LC Ankara n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par EESTEC LC Ankara?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

EESTEC LC Ankara n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par EESTEC LC Ankara?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
EESTEC LC Ankara n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par EESTEC LC Ankara?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.