Düzey Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz 1975 yılından beri Koç Holding bünyesinde hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteriyor, bünyemizdeki ulusal ve uluslararası lider markaların satış ve dağıtımını üstlenerek bu ürünleri Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Bünyemizde farklı illerde bulunan 7 depomuz, 62 alt distribütörümüz ve 200 mobil bayimiz ile Türkiye’nin her yerinde 150.000 satış noktasına ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Değişen teknolojik koşullara uyum sağlayarak geliştirdiğimiz kendimize has iş modelimiz, güçlü dijital altyapımız, veriye dayalı modelleme tekniklerimiz ve çoklu marka dağıtım kabiliyetimizle sektörümüzü domine etmeye devam ediyoruz.

Grandes entreprises
1975
201-500 d'employés

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan kaynakları politikalarımızı pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere dayalı nitelikli insan gücü ve kusursuz çalışan deneyimi çerçevesinde belirliyor; Koç Topluluğu’nun farklılıklara saygı duyan ve kadın istihdamını destekleyen bakış açısını benimsiyoruz. Her bir çalışma arkadaşımızın özel olduğunu kabul ederek performans ölçümleme yöntemleriyle kişiye özel gelişim programları oluşturuyor ve takip ediyor, esnek çalışma sistemiyle iş-yaşam dengesini kurmalarına olanak sağlıyor, topluluğumuzun öncü hibrit çalışma uygulaması Office Free ile her yerden çalışma kolaylığı sunuyoruz.

Esnek Çalışma Saatleri
Koç Grubu Kültürü
Farklı Lokasyonlarda Çalışma İmkanı
Uzaktan Çalışma İmkanı

Kurum Kültürümüz

Düzey olarak aramıza yeni katılan her üyemizi ilk günden ailemizin bir parçası saymaya başlıyoruz. Ailemizin liderleri ve çalışma arkadaşlarımızın sık sık bir araya gelmesine özen gösteriyor, çift yönlü geribildirim mekanizmamızla gelişimi odağımıza alıyor, kusursuz bir çalışan deneyimi oluşturmaya önem veriyoruz. Hiyerarşiden uzak, eşitlikçi, farklılıklara saygılı, hatalara karşı hoşgörülü, samimiyet ve güven odaklı iletişimimizle çalışma arkadaşlarımızın kendilerini evinde gibi hissedebileceği bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Markalarımız

Düzey olarak ulusal ve uluslararası öncü markaların Türkiye’nin dört bir yanına ulaşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Gıda sektöründe Kinder Joy, Kinder Chocolate, Nutella, Ferrero Rocher, Rafaelo, Pringles, Züber, Maret, Tat, Sek, Pastavilla, Dardanel, Sana ve Becel; gıda dışı sektöründe ise Deep Fresh, Savon de Royal ve Cire Aseptine markalarının satış ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Koç’lu Olmak

Koç Topluluğu’nun bir üyesi olmanın ayrıcalıklarını tüm çalışma arkadaşlarımızın deneyimlemesini istiyoruz. Her gün bir başka indirimden yararlanacağınız online alışveriş platformumuz, size özel sağlık imkanlarımız, spor kulübümüz, kültür-sanat etkinlik mekanlarımız ve son olarak Türkiye’nin ilk hibrit çalışma uygulaması Office Free ile hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Équipe

Düzey n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Düzey?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


201-500

1975

30

%50 %50

Siteye Git
Düzey n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Düzey?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


201-500

1975

30

%50 %50

Siteye Git
Elif Kaplan, İnsan Kaynakları İş Ortağı

Merhaba ben Elif. Geçen yaz Yetenek Fabrikası Staj programı kapsamında Düzey ailesi ile tanışma fırsatı buldum. İnsan Kaynakları Uzun dönem Stajyeri olarak başladığım bu yolculukta şuanda İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak çalışmaktayım. Çok keyifli ve uzun soluklu bir süreç deneyimledim, hala birçok şeyi öğrenmeye ve keşfetmeye devam ediyorum. Bu süreçte ekip arkadaşlarımın desteği ve motivasyonu benim için oldukça önemliydi. Genç ve dinamik, birbirine her konuda destek olan bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını hissedebiliyorsunuz. Kendime her gün yeni bir şey katabilmek, gelişime, yeniliğe ve öğrenmeye açık olunması her şeyi daha da keyifli kılıyor diyebilirim.

Baturalp Yatıcı, Ticari Pazarlama Operasyon Uzmanı

Merhaba ben Baturalp. Geçen yaz temmuz ayında başladığım Yetenek Fabrikası Staj programı kapsamında Düzey ailesi ile tanışma imkanı buldum. Ulusal Zincir Mağazalar Uzun dönem stajyeri olarak başladığım bu yolculukta Ticari Pazarlama departmanında Operasyon Uzmanı olarak devam etmekteyim. Birbirinden kıymetli ve alanında uzman kişilerle birlikte çalışma ve onların tecrubelerinden yararlanma fırsatı buldum. Eşsiz deneyimler yaşadığım ve her gün yeni bilgiler edindiğim bu yolculukta ekip arkadaşlarımın desteği oldukça kıymetliydi. Düzey ailesinin bir parçası olmak paha biçilemez bir ayrıcalık.


201-500

1975

30

%50 %50

Siteye Git

201-500

1975

30

%50 %50

Siteye Git