DüğünBuketi.com Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

DüğünBuketi.com

  • Services d'information
  • ·
  • 570 abonnements

À propos de nous

DüğünBuketi.com, evlenecek çiftlerin düğün öncesi, sırası ve sonrası tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten veri odaklı pazarlama ürünleri geliştirmektedir. 2022 yılında Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i düğününü planlamak için DüğünBuketi.com'a başvurdu.

Webrazzi tarafından 2019-2020 yıllarında Yılın İlan Sitesi’ne aday gösterilen DüğünBuketi.com'da, düğün mekanlarından fotoğrafçılara bir düğün sırasında aranan tüm hizmet verenler yer almaktadır. Evlenecek çiftler kriterlerine göre arama yapıp beğendiği mekan ve firmalardan fiyat teklifi talep etmektedir.

Türkiye’nin en çok indirilen düğün planlama uygulaması olan Çeyiz Listem ile ev kurma telaşında olanlara hazır çeyiz listesi sunulmaktadır.

DüğünBuketi.com, 2020'den beri 350'den fazla stajyere eğitim vererek birçoğunun kariyerindeki ilk işine yerleşmesine imkan sağladı. DüğünBuketi.com, 751 yatırımcısından aldığı network gücüyle staj programını tamamlayanların diğer şirketlerde de işe başlamalarına aracı olarak girişim ekosistemine katkıda bulunmaktadır.

DüğünBuketi.com n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par DüğünBuketi.com?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

DüğünBuketi.com n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par DüğünBuketi.com?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
DüğünBuketi.com n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par DüğünBuketi.com?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.