Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 33 abonnements

À propos de nous

Biz, yani Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü (DOU Startup), Doğuş Üniversitesi bünyesinde 2017 yılında kurulmuş bir öğrenci kulübüyüz. Kurulduğumuzdan beri 600+ üyemizle üniversitemizin en aktif kulüplerinden biriyiz.

Girişimcilik alanında yaptığımız faaliyetlerle bu alanda farkındalığı arttırıp, aynı zamanda gençlerin içindeki girişimcilik potansiyelini arttırmayı amaçlıyoruz. Geleceğin girişimcilikte olduğuna inanıyor ve bu ekosistemin gelişmesi için geleceğin girişimcilerini yetiştirmek en önemli hedefimiz.

Bizi daha yakından tanımak ve neler yaptığımızı incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz http://doustartup.com/

Fikirlerin ve erken dönem girişimlerin yarıştığı Doğuştan Girişimciler Zirvesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, yarışmacı olarak katılıp eğitim, mentörlük gibi haklardan yararlanarak projeni hayata geçirmek için hemen web sitemizde bulunan form ile kayıt olabilir ve ödüllerin de sahibi olabilirsin!

Aynı zamanda izleyici olarak 9 Mayıs günü yapılacak finalde bulunmak istersen izleyici formunu doldurarak zirvemizde bulunabilirsin!

Yarışma içeriğinden haberdar olmak ve bizimle daha yakından iletişimde olmak için Doğuştan Girişimciler instagram hesabımızı takip etmeyi unutma! 
www.instagram.com/dogustangirisimciler/

Images de l'entreprise

Video

Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.