Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 16 abonnements

À propos de nous

Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü (DOU Bilişim), Doğuş Üniversitesi bünyesinde kurulmuş en köklü geçmişlerden birine sahip bir öğrenci kulübüdür. Kurulduğumuzdan beri üyelerimizle birlikte üniversitemizin en aktif kulüplerinden birisi olmaya gayret göstermekteyiz.

Bilişim, Yazılım, Donanım gibi çok çeşitli konu başlıklarında ve bu konu başlıklarının alt dalı olan IOT, Siber Güvenlik, Web Geliştirme, Oyun Geliştirme, Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, Veri Bilimi gibi çok çeşitli alanlarda yaptığımız faaliyetlerle bu alanlarda farkındalığı artırıp, aynı zamanda insanların teknolojiye ve yazılım geliştirmeye olan ilgisini artırmayı amaçlıyoruz. Geleceğin bilişim ile olduğuna inanıyor ve bu ekosistemin gelişmesi için geleceğin geliştiricilerini yetiştirmeyi önemli bir hedef olarak görüyoruz.

Bizi daha yakından tanımak ve neler yaptığımızı incelemek için Instagram adresimizi ve LinkedIn sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Düzenlemiş olduğumuz etkinlik kayıtlarına ulaşmak için Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Gelişmelerden, etkinliklerden haberdar olmak ve bizimle daha hızlı iletişime geçmek için Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü Instagram hesabımızı takip etmeyi unutma! 

Kulübümüze kaydınızı gerçekleştirmek için Instagram adresimizin biyografisinde bulunan Kulüp Kayıt Formu'nu doldurabilirsiniz. Unutma, sen yoksan bir kişi eksiğiz!

Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Üniversitesi Bilişim Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.