Doğuş Otomotiv

VW Binek Uzun Dönem Stajyer

Évalué.

Doğuş Otomotiv - VW Binek Uzun Dönem Stajyer

Job Description

Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir.

İş planlarını “beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet” vizyonuyla oluşturan Doğuş Otomotiv, kurumsal stratejisini “müşteri memnuniyeti odaklı çalışma” hedefi üzerine inşa etmektedir.

Doğuş Otomotiv, sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir.

Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 11 uluslararası marka ve bağlı 12 ürün grubunun temsilcisi olan Doğuş Otomotiv, bireysel ve kurumsal müşterileri­ne Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç, Scania markalarından ve bu markaların 80'in üzerinde modelden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmak­tadır. 

Responsibilities

  • Marka stratejisinin oluşturulması ve bu kapsamda planlanan faaliyetlerin koordine edilmesine destek olmak
  • Kampanyalarla ilgili medya ajansına brief verilerek medya planlarının hazırlatılması, reklam yayınlarının takip edilerek raporlanmasına destek olmak
  • Yetkili Satıcı web siteleri içerik yönetiminin koordinasyonu ve kurumsala uygun standardizasyonun sağlanmasına destek olmak.
  • Organizasyon, toplantı ve POP malzeme süreçlerine destek olmak

Qualifications

Volkswagen Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Binek Araç Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,

  • Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İletişim, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde son sınıf öğrencisi veya mezun,
  • İyi derecede İngilizce,
  • İletişim becerileri çok yüksek.
  • Takım çalışmasına yatkın
  • MS Office programlara hakim,

 "Proje Bazlı Stajyer" arıyoruz.

Doğuş Otomotiv

11 uluslararası markası ile Türkiye'nin lider otomotiv distribütörüdür. Çalışmalarını müşterilerine daima beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sunma vizyonuyla şekillendirmektedir.

Doğuş Otomotiv'de birlikte...

Kapısından içeri girdiğimizde bizi gülümseyerek karşılayanlarla birlikte olduğumuz, güvendiğimiz, güç aldığımız, öğrendiğimiz, öğrettiğimiz, başarılara imza attığımız, beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sunduğumuz, azimle durmadan çalıştığımız ve tabii bitmeyecek dostluklar edindiğimiz bir yer.

Burası bizim, çünkü burada Hepimiz Bir'iz.

Vous voulez en savoir plus sur Doğuş Otomotiv ?
Profil d'examen