Doğuş Otomotiv Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Doğuş Otomotiv

11 uluslararası markası ile Türkiye'nin lider otomotiv distribütörüdür. Çalışmalarını müşterilerine daima beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sunma vizyonuyla şekillendirmektedir.

Doğuş Otomotiv'de birlikte...

Kapısından içeri girdiğimizde bizi gülümseyerek karşılayanlarla birlikte olduğumuz, güvendiğimiz, güç aldığımız, öğrendiğimiz, öğrettiğimiz, başarılara imza attığımız, beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sunduğumuz, azimle durmadan çalıştığımız ve tabii bitmeyecek dostluklar edindiğimiz bir yer....

Lire la suite
Grandes entreprises
1994
1.001-5.000 d'employés

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Çalışanlarına değerli olduklarını hissettiren, ortak bir kültür oluşturan, yenilikçi ve sürdürülebilir İK uygulamaları ile en çok tercih edilen şirket olmaktır.” Amacımızı ise Doğuş Grubu değerlerini benimseyen, şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, müşterinin önemini bilen, öğrenme ve gelişmeye istekli, yüksek performansı uzun dönemli sürdürebilen çalışanları şirketimize kazandırmak, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak tanımak ...

Lire la suite

İşe Alım ve Genç Yetenek Programları

Proje Bazlı Staj Programı: Üniversite 3. ve 4. Sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar programa dahil edilir.

Yaz Dönemi Staj Programı: Tercihen zorunlu stajı olan üniversite öğrencileri programa dahil edilir. Staj süresi, zorunlu stajyerler için okulun belirlediği süre kadar, gönüllü stajyerler için tercihen 2 aydır.

Meslek Lisesi Staj Programı: Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri programa dahil edilir. Öğrenciler bir öğrenim yılı içerisinde haftada 3 iş günü staja devam eder.  

Images de l'entreprise

Équipe

Doğuş Otomotiv n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Otomotiv?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1994

50% 50%

30

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Doğuş Otomotiv n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Otomotiv?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1994

50% 50%

30

Avantages

Global Kariyer
Smart Casual Giyim
İnovasyon Odaklı Kültür
Maaşlı Ebeveynlik İzni
Uzaktan Çalışma
Hayat Sigortası
Yıl Sonu Prim
Yüksek Lisans Desteği
Özel Sağlık Sigortası
Esnek Çalışma
Bireysel Emeklilik
Spor Salonu
Mentorluk
Sosyal Kulüpler
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Esnek Yan Haklar
Performansa Dayalı Prim
Spor Salonu Üyeliği
Yemek Kartı

Environnement de travail

Türkiye’de otomotiv sektörünün dinamiklerini belirleyen bu büyük ailede yer almak gurur ve heyecan verici bir duygu. Teknolojik gelişmelerin en somut çıktılarını deneyimleyebildiğimiz otomotiv endüstrisinde, dönüşümlere ve gelişimlere yakından şahit olabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

2009 yılında İç denetim departmanında iç denetim uzmanı olarak Doğuş Otomotiv grubuna katıldım. Gruba katıldıktan sonra pandemi nedeni ile uzaktan çalışmaya başlamamıza rağmen bu sürece adapte olmak için hiç zorlanmadım aksine çok güzel, çok farklı deneyimler edinme şansına sahip oldum. VW grubunun tüm markaları ile çalışma şansına sahip olmak ise çok ayrı keyif.


1.001-5.000

1994

50% 50%

30

1.001-5.000

1994

50% 50%

30