Dimes Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Dimes

  • Aliments
  • ·
  • 47 abonnements

DİMES’te Biz

Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu markası ve önde gelen içecek şirketi DİMES’te Biz, her gün hayata başka bakıyoruz; Doğaya ve İnsana daha iyisini sunabilmek için kendimizle rekabet ediyoruz. 

Türkiye’de ve dünyanın 100’ü aşkın ülkesinde, küresel markalarla başa baş rekabet eden bir yerli markayız, yetenek ve kariyer gelişimini önceliklendiren bir kurumsal yapıyız, iş modelleri ve stratejileriyle bütüne yayılan fayda için sürdürülebilir çözümler sunan bir sosyal şirketiz.

Köklerimiz ve Değerlerimizle Geleceğe

Gençlerin tercihi olamayan bir şirket, geleceği de olmayacağından, sürdürülebilir değildir. Bizi biz yapan en önemli özelliklerimizden köklerimiz ve değerlerimizle bağımızı koparmadan geleceği yakalayabilen bir marka olabilmemizdir.

İçecek şirketi vizyonumuz, itici gücünü kolektif inovasyon kültürümüzden alıyor. Yenilikçi ürünlerimizle gençlere, onların hayat dinamizmini paylaşan, meyve odaklı, tarım ürünleri odaklı, keyifli ve besleyici içecek alternatifleri sunuyoruz.

Grandes entreprises
1958
501-1.000 d'employés

Kolektif İnovasyon Kültürü

Değişik sosyal çevrelerden, farklı görüş ve fikirlere, değişik alanlarda multidisipliner eğitim ve deneyime sahip bireylerden oluşan ekibimiz ve her seviyede çalışma arkadaşlarımızın rahatlıkla inisiyatif kullanabildiği yönetim anlayışımız, kolektif inovasyon kültürümüze hayat veriyor.

Her zaman daha iyisini yapmak için kendiyle rekabeti içselleştirmiş, birbirine bağlı, birlikte çalışabilen ve paylaştığımız değerlerden ödün vermeden değişime açık bir takımız ve ortak geleceğimizi birlikte kuruyoruz.

Daha Eğlenceli, Daha Besleyici, Daha Katma Değerli...

Meyve suyu özelinde Türkiye’nin ile Ar-Ge Merkezine sahibiz ve bu merkezimizin imzası, portakal suyu üretiminde yerli portakal kullanımından yerli teknoloji ve makinelerle soğuk kahve üretimine, endüstrimizi sonraki seviyeye taşıyan adımları da kapsıyor.

Türkiye’nin tarımından aldığımız azim ve ilhamı, teknik bilgi ve mühendisliği pazarlama bilgisi ve öngörüsüyle harmanlayan Ar-Ge ve İnovasyon gücümüzle daha eğlenceli, daha besleyici, daha katma değerli ürünlere dönüştürüyoruz.

… ve Daha Rekabetçi

Meyve suyu kategorilerinin tümünde varız, ancak rekabet gücümüz kendini en çok, önceliğimiz besleyici ve eğlenceli, katma değerli ürünlerde gösteriyor.

Uzun ömürlü Sıkma meyve suyunu Türkiye’de biz var ettik, pazarın lideriyiz. Tüm teknolojisi ile ürettiğimiz soğuk kahvemiz OBSESSO, pazarından hızlı büyüyor. İlk andan gençlerin arkadaşı olabilen, kafelerden alışık olduğumuz kıvamda Milkshake’i ve içilebilir meyve püresi Smoothie, kendi kategorilerinde açık ara lider.

“DİMES Güvencesi”

Meyve suyunda 300.000 ton yıllık üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük üreticisi konumunda olmanın yanı sıra, süt ve süt ürünlerinde 100.000 ton yıllık üretim kapasitesine sahibiz.

Kurucumuzun, 60 yıl önce ilk çalışma arkadaşımıza söylediği, ahlaki pusulamız olarak o günden bugünümüze ve geleceğimize ışık tutan “Soframıza koymayacağımız meyveyi işleyemeyiz, çocuğumuza içirmeyeceğimiz meyve suyunu üretmeyiz” sözü, doğa ve insan arasında bir değer zincirini simgeliyor. Bu değer zinciri sayesinde doğanın bereketi ve çiftçinin emeği, toplumun daha geniş kesimlerine besleyici ve keyifli ürünler olarak ulaşıyor, tarımın çevresinde şekillenen sanayi, ülke ekonomisine katkı sağlıyor.

DİMES Güvencesi’nin samimi ve yerleşik bir söylem olarak bu değer zincirinin, tüm iş ortaklarımızın yanı sıra 65 bin meyve üreticisini de kapsayan ekosisteminin geneline yayılması bize güven veriyor, sorumluluk duygumuzu sürekli canlı tutuyor.

Anneler Bize Güveniyor, Gençler Bizi Seviyor

Annelerin en güvendiği meyve suyu markasıyız. Gençlerin dijital sosyalleşme ve iletişim platformlarını en aktif kullanan içecek markalardanız.

Genç tüketicinin hayatına çok erken yaşta giriyoruz ve ilişkimiz zaman içerisinde birey olarak arkadaşça, samimi bir şekilde gelişiyor. Geleceği şekillendirecek Z kuşağına verdiğimiz önemi, iletişim çalışmalarına da yansıtıyoruz. Son iki yıldır Z kuşağını merkeze alan kampanyalarımızla pazarlama iletişiminin dinamiklerini değiştiren marka olduk.

Gençlik Manifestosu

Yeni kampanyamızın ruhunu da gençlere kendilerini ifade ettikleri bir ortam sunup, bu ortamda onlara eşlik etmek oluşturuyor. Bunun için öncelikle, Z kuşağının oyunculuk, spor, sosyal medya, müzik gibi farklı alanlarda başarı sağlayan isimlerini bir araya getiren bir Manifesto filmi hazırladık.

Spor ve mücadele odaklı bir yarışma programının dinamiklerini değiştiren, oyunculuk performansıyla milyonlara ulaşan, sosyal medyada başarılarıyla adlarını en güçlü fenomenler arasına yazdıran, albüm ve hit şarkılarıyla gündemde olan genç isimler, manifesto filminde kendilerini ifade ediyor, arkadaş gibi gördükleri yenilikçi ürünlerimiz de gençleri dinleyerek hazırladığımız yeni tatlarıyla onlara eşlik ediyor.

Küresel Markalarla Rekabette Yeni Oyun Alanı: Dünya Pazarları

Türkiye’de ve dünyanın 100’ü aşkın ülkesinde kendi markamızla farklı kültürlere, farklı alışkanlıklara ve farklı damak tatlarına hitap ediyoruz.

Küresel markalarla İhracatta, stratejik yönetim benimsiyoruz. Yurt dışı pazarlama yapılanmamızı oluşturduk, yoğun analizler ve araştırmalarla yakın coğrafyamızın yanı sıra uzak doğu ve Avrupa ülkelerini de içeren hedef pazarlarımızı belirledik. Birçoğunda yerleşik ekiplerimizle yer aldığımız hedef pazarlarımızda, markamızla iletişim çalışmalarımız da başlayacak. Türkiye’nin yerli meyve suyu ve içecek markası DİMES’i, hedef pazarlarımızdan başlayarak liderliğe oynayan küresel ölçekte rekabetçi bir marka haline getirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İyi ve Sosyal Şirket

Yaşadığımız dünyada iş modelleri ve stratejileriyle sürdürülebilir çözümler sunan, ticari karın yanı sıra bütüne yayılan faydayı da önceliklendiren iyi ve sosyal şirketlere her zamankinden daha fazla ihtiyaç var. DİMES, kuruluşundan başlayarak tüm iş kararları, tercihleri ve stratejileri ile ‘Ekonomik, Sosyal, Çevresel İyileşme’ sağlamış, iyi ve sosyal bir şirkettir.

Doğa, insan ve ekonomi için sürdürülebilir değer üretme bilinci ve sorumluluğu, kuruluşumuzda, köklerimizde ve DNA’mızda yer alan kurumsal karakter özelliğimiz ve temel faaliyet alanımızdır.

Doğadan insana uzanan değer zincirimiz, ‘Doğaya ve İnsana Saygı’ temel değerimizin somut vücut bulmuş halidir ve hedefimiz, bu değerli yapının sürdürülebilir ve paylaşan değerler üretme gücünü sürekli geliştirmektir. Sorumluluklarını temel faaliyet alanı olarak görmenin, iyi ve sosyal bir şirket olmanın gereği de budur.

Dimes'te Çalışmak

Yetenek yönetiminde sadece mesleki gelişimi değil, motivasyonu, mental ve psikolojik iyiliği de önemsiyoruz. Şirket bünyesinde psikolog ve diyetisyen desteği ile çalışma arkadaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarında, onların yanlarında olmaya gayret ediyoruz.

Sadece birbirimize değil, ailelerimize de yakın olmak, şirket uygulamalarımıza ailelerimiz de dahil etmek hepimiz için önemli. Bu konuda da çok sayıda etkinlik ve iletişim çalışması gerçekleştiriyoruz.

Çalışma hayatı, sosyal ve teknolojik dinamiklerle giderek daha özgür ve esnek nitelik kazanıyor. DİMES bünyesindeki hibrit model çalışma uygulamamız ve yönetim kültürümüz, çalışma arkadaşlarımızın ofise geliş gidiş saatlerini değil, yarattığı katkıyı ve performansı ön planda tutuyor.

Özgür ve esnek bir çalışma hayatı, yönetim kavramına bakış açılarında daha samimi bir ortamı ve koçluk yapan yöneticileri ön plana çıkarıyor. DİMES’i farklı kılan yönetim anlayışımızın temelinde, samimiyet ve birbirine güvenmek ilk sıralarda yer alıyor. Kurduğumuz sistemler, yönetim anlayışımız da katı hiyerarşiden uzak, esnek ve her seviyede çalışma arkadaşımızın rahatlıkla inisiyatif kullanabileceği bir seviye bulunuyor.

Dijital ve Fiziksel Ortamlı İşveren Markaları

Şirket içinde EĞLENDİMES ve ÖĞRENDİMES adı altında iki işveren markamız bulunuyor.

EĞLENDİMES işveren markamızla çalışma arkadaşlarımızın hem şirketle hem de çalıştıkları ekiplerle derin bağlar kurmalarını desteklemeye yönelik çok sayıda faaliyetler sunuyoruz. Çeşitli atölyeler (resim atölyesi, heykel atölyesi vs), etkinlikler (dijital ve gerçek ortamda DJ etkinlikleri, yarışmalar, partiler vs) ile çalışma arkadaşlarımızla ortak değerlerimiz çevresinde bir arada tutmayı önemsiyoruz. Ayrıca kuşaklar arası eğitim çalışmaları da gerçekleştiriyoruz.

ÖĞRENDİMES işveren markamız ise, tüm çalışma arkadaşlarımızın dünyada yaşanan değişime ayak uydurabilmesi adına yaşam boyu öğrenen, gelişen bireyler olması amacıyla düzenlediğimiz tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerini, eğitime ek olarak birçok farklı alanda hizmetlerle bir araya getiriyor. ÖĞRENDİMES Online platformumuz, iş ve iş dışı konularda Webinar, Blog, Streaming ve CeoTalk’larla tüm çalışma arkadaşlarımıza zaman ve mekandan bağımsız öğrenme deneyimiyle dijital bir eğitim ve gelişim yolculuğu sunuyor. ÖĞRENDİMES Kütüphanemiz ise, farklı alanlarda fiziksel kitapların yanı sıra, dijital e-kitap özetlerinden oluşan zengin bir içerik barındırıyor.

Dimes n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Dimes?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


501-1.000

1958

30

%50 %50

Siteye Git
Dimes n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Dimes?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


501-1.000

1958

30

%50 %50

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Dimes n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Dimes?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


501-1.000

1958

30

%50 %50

Siteye Git
Dimes n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

501-1.000

1958

30

%50 %50

Siteye Git

501-1.000

1958

30

%50 %50

Siteye Git