DEU Genç Girişimciler Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 74 abonnements

À propos de nous

Genç Girişimciler Topluluğu 1996–1997 öğretim döneminin bahar yarıyılında Genç Girişimciler Topluluğu adı altında 7 Yönetim Kurulu ve 30 Asil Üyesi ile faaliyetlerine başlamıştır. 

Topluluğumuzun amacı 1996 yılından bu yana, üniversite öğrencilerini Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bir genç olma bilinciyle girişimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmeyi yöneltmek, hem akademik hem de iş yaşamlarına destek olmak, hedefleri doğrultusunda iş ve staj konusunda yardımcı olmak, kariyerlerine yön vermek, girişimci ruhunu ortaya koymak amacıyla etkinliklerini yürütmektedir.

Girişimcilik ana temalı olmak üzere öğrencilerin fikirlerini hayata geçirmeleri için gerekli olan evrelerde proje ve çalışmalar hazırlayarak her türlü desteği vermekteyiz. 

Girişimciliğin değişim anahtarı olduğuna inanan iş insanları ve fikir önderleri ile birlikte girişimcilik kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin öğrenciler arasında bir kariyer seçeneği haline gelmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Images de l'entreprise

Video

DEU Genç Girişimciler Topluluğu n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par DEU Genç Girişimciler Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

DEU Genç Girişimciler Topluluğu n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par DEU Genç Girişimciler Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
DEU Genç Girişimciler Topluluğu n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par DEU Genç Girişimciler Topluluğu?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.