Coorbiz Akademi Youthall Verified Badge

  • Service
  • ·
  • 0 abonnements

À propos de nous

Coorbiz Akademi olarak finans, otomotiv ve yönetim alanlarında edindiğimiz bilgi ve deneyimi, özenle hazırladığımız eğitim programlarımız ile harmanlayarak hem şirketlere, hem de bireylere aktarabilme imkanına sahip ayrıcalıklı bir marka olduğumuza inanıyoruz. Sektörde aktif şekilde iş yapmamızın bir yansıması olarak, verdiğimiz eğitimlerde katılımcılarımıza pratik ve kullanılabilir bilgiler kazandırmaya büyük önem veriyoruz. Katma değer yaratan bu yaklaşımımız ile eğitmenlerimizle beraber eğitim programlarımızı özenle hazırlıyoruz. Düzenlediğimiz satış okulları sonrasında katılımcıları iş arayışları doğrultusunda bizden talep edilen pozisyonlarla eşleştirmek için üstün gayret gösteriyoruz. 

Aynı zamanda iş hayatına yeni girecek, girmeyi planlayan genç profesyoneller için kişisel gelişim eğitimlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimiz bulunuyor. 

Veri tabanımızda yer almak ve duyurularımızdan öncelikli olarak haberdar olmak için https://ik.coorbiz.com/ sitesi üzerinden profilinizi oluşturup, bilgilerinizi girebilirsiniz. 

Coorbiz Akademi n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Coorbiz Akademi?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Coorbiz Akademi n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Coorbiz Akademi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Coorbiz Akademi n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Coorbiz Akademi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.