Coca-Cola İçecek Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Coca-Cola İçecek Youthall Verified Badge #Seninleyiz

  • FMCG
  • ·
  • 1936 abonnements

TEK TAKIM Kültürü

11 ülkede, 10.000’e yakın çalışanımız ile 430 milyon tüketiciye hizmet ederken TEK TAKIM ruhu altında bir araya gelen çalışanlarımız sayesinde hedeflerimize ulaşıyoruz. DNA'mızı oluşturan 4  temel değerimiz Tutku, Hesap Verebilirlik, Takım Çalışması ve Doğruluk ve kültür elementlerimiz etra...

Lire la suite
Grandes entreprises
1964
10.000+ d'employés

CCI Next Talent

Are you ready to #BeTheNEXT?

CCI en yenilikçi ve heyecanlı Management Trainee deneyimi, CCI Next Talent'ı sunuyor!

CCI Next Talent Genç Yetenek Programı, lisans son sınıf öğrencilerini yarı zamanlı olarak CCI bünyesine dahil etmeyi ve mezuniyetlerinden önce onlara tam zamanlı iş imkanı sunmayı hedefleyen bir programı. 2019 senesinde oyunlaştırılmış değerlendirme merkezi yaklaşımını hayata geçiren bu programda öğrencilere aynı ...
Lire la suite

2030 Sürdürülebilirlik Taahhütlerimiz

HIzlı tüketim sektörünün en iyi şirketi olma vizyonuyla ilerlerken bir yandan da coğrafyamız dahilindeki toplumlarda yaşayan herkes için değer yaratmaya çalışıyoruz.

Çevresel ayak izimizi azaltmak için, sürdürülebilirlik çalışmalarımızın 20. yıl dönümünde CCI’ın 2030 Sürdürülebilirlik Taahhütlerini duyurmaktan gurur duyuyoruz. Ambalaj, Su, İklim, İnsan Hakları, Çeşitlilik & Kapsayıcılık ve Toplumsal Yatırımlar konularındaki taahhütlerimizle gelecek için taşıdığımız sorumluluk kapsamında önemli bir adım daha...

Lire la suite

#OlduğumuzGibi

Paydaşlarımızın yarattığımız değere tek bir kaynaktan ulaşmaları hedefiyle 2020 itibarıyla sürdürülebilirlik ve finansal performansımızı kamuoyu ile entegre rapor olarak paylaşmaya başladık. Bu yolculukta bize katıldığınız için teşekkür ederiz.

2021 yılında değer zincirimiz boyunca gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri bütünsel bir biçimde incelemek için linke tıklayın.

Coca-Cola İçecek 2021 Entegre Faaliyet Raporu

Images de l'entreprise

Équipe

Coca-Cola İçecek n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Coca-Cola İçecek?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


10.000+

1964

24% 76%

37
Coca-Cola İçecek n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Coca-Cola İçecek?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1964

24% 76%

37

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Coca-Cola İçecek n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Coca-Cola İçecek?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1964

24% 76%

37

Avantages

İnovasyon Odaklı Kültür
Özel Sağlık ve Hayat Sigortası
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Spor Kulüpleri
Grup İçi Kariyer Fırsatları
Departman Değişikliği & Rotasyon İmkanı
Kurum İçi Girişimcilik
Eşit Ücret Politikası
Kişiye Özel Gelişim & Eğitim Politikası
Diyetisyen Desteği
Esnek Yan Haklar Paketi
Liderlik Gelişim Okulu
Kariyer ve Yetenek Yönetimi Uygulamaları
Serbest Kıyafet Uygulaması
Doğum Günü İzni
İndirimli/Bedelsiz Ürün
Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
Global Kariyer Fırsatları
Yaratıcı ve Dinamik Çalışma Ortamı
Ekip Etkinlikleri
Tersine Mentorluk

Environnement de travail

CCI, yaptığım her işe nasıl daha fazla değer katabileceğimi ve tek takım ruhuyla neleri başarabileceğimi keşfetmemi sağlayan kocaman bir aile. 2017'de stajyer olarak ilk adımımı attığım bu ailede hala öğrenmeye ve yaratıcı projeler geliştirerek birlikte fark yaratmaya devam ediyoruz. CCI ailesinin bir parçası olarak hem müşterilerimizin hem de tüketicilerimizin değerli anlarını bizimle paylaştığını görmek her zaman gurur verici.

CCI Kariyerim 2016 yılında “Sahada Hareket Var” programı ile başladı. Program bitiminde indirim marketleri kanalında Satış Stajyeri olarak başladım; bu 3 aylık staj döneminde Satış Departmanı görev tanımını ve bir organizasyondaki birimlerin sorumluluklarını öğrendim. Benim için çok yararlı olup gelecekte başlayacak olan iş hayatım için önemli bir oryantasyon süreci oldu.

CCI'a ilk adımımı yaz stajı programıyla 2019'da attım ve ardından yolculuğum Next Talent programıyla devam etti. Şimdiyse hikayemi İnsan Kaynakları Uzmanı olarak sürdürmekteyim. Bu yolculukta inisiyatif kullanabilmek, risk alabilmek ve karşılaştığım engeller karşısında durmadan ilerlemek konusunda çok önemli kazanımlar elde ettim. Siz denemek, ulaşmak, görmek istedikçe CCI'da bunu yapmak mümkün!

Next Talent programıyla 2020 yılında MT olarak şirkete katıldıktan sonra, 8 aylık part-time sürecim boyunca CCI'nın dijital alandaki global partnerleriyle birebir çalışma imkanı buldum. CCI'ya tam zamanlı olarak katılmamın ardından, TechMasters adındaki bir kariyer gelişim programına dahil oldum. Bu programda Dijital Teknolojiler departmanı içerisinde 6 aylık rotasyonlar ile teknoloji alanındaki işlerin farklı bakış açılarından nasıl değerlendirildiğini öğrendim. CCI, yeni mezun olduğum dönemde farklı rolleri ve projeleri görme imkanı sunarak kendimi tanımama ve kendime en uygun işi bulmama yardımcı oldu.


10.000+

1964

24% 76%

37

10.000+

1964

24% 76%

37