Çimsa Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Çimsa Youthall Verified Badge

 • Commerce de gros de matériaux de construction
 • ·
 • 699 abonnements

Hakkımızda

ÇİMSA, 40 yılı aşkın deneyimi, geniş ürün yelpazesi, yenilikçi çalışanları, insana ve çevreye saygılı yaklaşımıyla, sektöründe fark yaratarak sürekli büyüyen, uluslararası bir çimento ve yapı malzemeleri şirketidir. Faaliyetlerini, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde ve Afyonkarahisar’da bulunan 5 entegre fabrikası, Ankara’da bulunan bir öğütme tesisi ve 24 Hazır Beton tesisi. Beyaz çimento alanında dünyanın 2. sıradayız, Hamburg (Almanya), Trieste (İtalya), Sevilla, Gazimagusa (KKTC), bulunan terminalleriyle uluslararası bir çimento üreticisidir. ÇİMSA, pazar odaklı yaklaşımı ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılamaktadır. Paydaşlarının güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanacak yaşam alanları ve altyapıları için gerekli malzemeleri sağlamaktadır. ÇİMSA, gri çimentonun yanı sıra ürettiği beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimentosu gibi özel ürünlerle de inovasyon konusunda Türk çimento ve yapı malzemeleri sektörüne öncülük etmektedir. Yaşanabilir bir gelecek için tüm paydaşlarına değer yaratan ve karlı büyümeye odaklanan ÇİMSA, sektördeki öncü konumunu daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Grandes entreprises
1972
1.001-5.000 d'employés

Değerlerimiz ve Hedeflerimiz

ÇİMSA, pazar odaklı yaklaşımı ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılamaktadır. Paydaşlarının güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanacak yaşam alanları ve altyapıları için gerekli malzemeleri sağlamaktadır. ÇİMSA, gri çimentonun yanı sıra ürettiği beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimentosu gibi özel ürünlerle de inovasyon konusunda Türk çimento ve yapı malzemeleri sektörüne öncülük etmektedir. Yaşanabilir bir gelecek için tüm paydaşlarına değer yaratan ve karlı büyümeye odaklanan ÇİMSA, sektördeki öncü konumunu daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketin Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları vizyonu yüksek performans kültürü oluşturmak, misyonu ise organizasyonel değişim ve gelişimi sağlamaktır. Bu kapsamda, şirket stratejisi ve şirket hedefleri ile paralel biçimde belirlenen bireysel iş ve yetkinlik hedefleri ile etkin ve düzenli bir yapısal performans yönetimi gerçekleştirilmektedir. Şirketin rekabet gücünü artıracak ve değişen ihtiyaçlara cevap verecek kapsamda da, organizayonel değişim ve gelişime yönelik politikalar planlanmakta ve uygulanmaktadır. 

Çimsa Yetkinlikleri

Çimsa stratejik hedefleri ve değerlerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek için yıl boyunca çalışmalar sürer. Çimsa olarak, işe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerden birini Çimsa yetkinlikleri oluşturur.

Çimsa Yetkinlikleri:

 • Farklılara Değer Vermek
 • Dayanıklı Olmak
 • Cesaret Göstermek
 • Deneyimlerden Öğrenmek
 • İş birliği oluşturmak
 • Sorumlu tutmak
 • Karmaşık Durumları Yönetmek
 • Global/Geniş Bakış Açısı ve Uzun Vadeli Düşünmek
 • Yeniyi ve Daha İyiyi Aramak
 • Paydaşları Dengeli Yönetmek
 • Çevik Karar Almak
 • Vizyon ve Amaç Yaratmak
 • Etkili Takımlar Oluşturmak

ÇİMSA'lı Olmak

Objektif ve sistematik bakış acısıyla yürüttüğümüz işe alım sürecimiz; kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun departmana yerleştirilmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Bu amaçla deneyimli ve yeni mezun adaylarımızın uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak, aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanır:

 • Yetkinlik Bazlı Mülakat
 • Kişilik ve Zihinsel Beceri Envanteri
 • Yabancı Dil Tespit Sınavı
 • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza ilgili iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan aday çalışmaya başlar.


Images de l'entreprise

Çimsa n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Çimsa?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

1972

37

Siteye Git
Çimsa n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Çimsa?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1972

37

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Çimsa n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Çimsa?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1972

37

Siteye Git
Çimsa n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

1.001-5.000

1972

37

Siteye Git

1.001-5.000

1972

37

Siteye Git