Çimentaş Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Çimentaş Youthall Verified Badge

 • Commerce de gros de matériaux de construction
 • ·
 • 119 abonnements

HAKKIMIZDA

Çimentaş, dünya çapında 70 ülkede yenilikçi çözümler sunan, çimento ve hazır beton sektörünün öncüleri arasında yer alan Cementir Grubu'nun en önemli iştiraklerinden biridir. İzmir, Elazığ, Kars ve Edirne’de bulunan çimento fabrikalarımız; ülke genelinde 20 hazır beton tesisimiz, İzmir’de 2 agrega tesisimiz ve Manisa’da atık yönetim tesisimiz bulunmaktadır. Tesislerimizde çimento, hazır beton, agrega üretimi ve atık yönetimi süreçleri yürütülmektedir.

Çalışanlarımızın ve bulunduğumuz bölgedeki toplulukların gelişimine ve hissedarlarımız için değer yaratmaya önem veren dinamik bir şirketiz. Sürdürülebilirliği önemsiyor ve yenilikçi çözümlerle kusursuza ulaşmayı amaçlıyoruz.

Grandes entreprises
1950
501-1.000 d'employés

DEĞERLER VE LİDERLİK MODELİMİZ

Organizasyon kültürümüz, tüm eylemlerimize ilham veren beş Grup Değerine dayanmaktadır:

 • Dinamizm
 • Kalite
 • İnsanın Değeri
 • Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
 • Sürdürülebilirlik

Bu değerler davranışlarımıza ilham veriyor ve bizi sağlam ve uluslararası bir organizasyonun parçası yapıyor.

Aynı zamanda değerlerimiz belirli davranışsal göstergelerle tanımlanan 10 yetkinlikten oluşan bir yetkinlik modeline - Grup Liderlik Modelimize - dönüşmektedir. Ulaştığımız hedefler kadar Etik Kurallarımız ve Grup Değerlerimizden ilham alan davranışlarımız da önemlidir.

Grubumuzun başarısının çalışanlarına ve onların profesyonelliklerine dayandığı bilinciyle, onlara kendilerini güvende ve motive hissettirerek, çalışma ortamını dinginlikle yaşamaları için çalışıyoruz.

YETENEK YÖNETİMİ VE YEDEKLEME PLANI

Yetenekleri çeken, geliştiren, dahil eden ve elinde tutan bir yetenek yönetimi yaklaşımını belirlemek amacıyla kaynaklarımız için entegre bir yönetim ve geliştirme planı uygulamaktayız.

Çalışanlarımızın işe alım sürecinde değerlendirilmesi için online değerlendirme araçlarının kullanıldığı bir grup politikası belirledik. Merkezi ve lokal İnsan Kaynakları fonksiyonları arasındaki iş birliği ve ortaklık, işe alım kalitesi ve çalışan katılımı açısından kurumsal hedeflerimize ulaşmak adına önemli bir katalizördür.

Büyümemizi sağlayacak gelecekteki potansiyel liderlerimizi desteklemek için düzenli olarak Grubumuzun yeteneklerinin belirlenmesi ve geliştirilmesine yönelik programlar gerçekleştiriyoruz. Şirket içi gelişim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan eğitim planımız kapsamında yıl boyunca farklı kategorilerde (teknik ve fonksiyonel, isg, kişisel gelişim, yabancı dil, kalite ve yönetim sistemleri vb.) gelişim programlarını hayata geçiriyoruz.

Aynı zamanda genç yetenekleri Grubumuzda farklı kritik roller için hazırlamak üzere geliştirdiğimiz farklı yetenek kazanım projelerini hayata geçiriyoruz.

GELECEĞİNİ İNŞA ET

Bu proje ile meslek yüksek okulu öğrencilerine 1 yıl sürecek olan bir gelişim ve istihdam fırsatı sunuyoruz.

Grubumuz, sektörüne yetişmiş işgücü kazandırma hedefiyle dizayn ettiği Yetenek Geliştirme Projesi ile yeni mezunlara çimento sektörünün en değerli iş birim alanlarından olan üretim, kalite ve bakım departmanlarında deneyim elde etme şansı sunmaktadır. Katılımcılar teorik ve pratik olmak üzere zengin bir içerikte hazırlanan eğitim programının ardından, ilgili bölümlere atanıp kritik rollere hazırlık için gelişim aktivitelerine devam etmektedir.

Proje kapsamında ilk mezunlarımızı 1 Eylül 2022’de verdik! 2. Proje kapsamında Kimya Teknolojisi ve Makine Bölümlerinden mezun katılımcılarımızın gelişim yolculuğu ise Ekim 2022 itibariyle başladı!

CEMENTORSHIP PROGRAM

Uluslararası bir deneyim hedefleyen ve geleceğin liderleri olacak yetenekli yeni mezunlarımız için geliştirdiğimiz programımızın ilk versiyonu Ekim 2022 itibariyle tamamlanıyor!

Bu programa katılan genç yetenekler, yapılandırılmış 1 yıllık programla, farklı ülkelerde çalışma deneyimi elde ederken, teknik eğitimler ve yönetim becerileri eğitimleri ile desteklendiler.

PERFORMANS YÖNETİMİ

2021 yılında tüm Grup yöneticileri ve çalışanları için “myPerformance” isminde yeni bir Performans Yönetim Sistemini hayata geçirdik. Success Factors platformu üzerinde kurgulanmış olan sistemimiz; çalışan hedeflerini, becerilerini, yetkinliklerini ve gelişim planlarını takip etmemizi ve stratejik Grup hedeflerimizle uyumlu hale getirmemizi sağlar.

Performans yönetim sistemimiz, bireysel performansın ve sosyal becerilerin sistematik olarak izlenmesine izin vermektedir. Aynı zamanda sürekli geri bildirim sürecini destekleyecek ve gelişimi odağına alan yeni bir performans değerlendirmesi yaklaşımı geliştirmek amacıyla kurgulanmıştır.

CEMENTİR AKADEMİ

Yetkinliklerimizi geliştirmek ve farklı bilgi ve kültürleri Grubumuza entegre etmek, kurumsal strateji ve sonuçları desteklemek, bugünün ve yarının global liderlerini yetiştirmek, Grubun dönüşümünü hızlandırmak, çeşitlilik ve katılımı teşvik etmek Akademimizin ana misyonudur.

  Covid-19'un neden olduğu pandemi süreci bizi bir acil durum planı uygulamaya zorlamış olmasına rağmen, online platformlarımıza odaklanarak temel eğitim ve gelişim süreçlerine ilişkin farklı süreçleri tasarladık ve gerçekleştirdik:

  Akademi kataloğumuza ek olarak yeni online eğitimler (Kişisel Verilerin Korunması, İnsan Hakları, Uygunsuzlukların İhbarı Yönetimi, Etik Kurallar ve Performans Yönetimi) farklı dillere tercüme edilerek Cementir Grup’un tüm faaliyet alanlarındaki çalışanlarının etkin katılımı sağlanmıştır.

  Çalışan gelişimi aynı zamanda, farklı bölümleri içeren iş süreçlerinde yer alma şansı ve bazı durumlarda yurtdışında iş deneyimi gibi bir dizi girişimin eşlik ettiği iç ve dış eğitim süreçleriyle desteklenir.

  Çimentaş n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

  Êtes-vous intéressé par Çimentaş?

  Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


  501-1.000

  1950

  Siteye Git
  Çimentaş n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

  Êtes-vous intéressé par Çimentaş?

  Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


  501-1.000

  1950

  Siteye Git

  Votre carrière commence ici.

  Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

  Commencer
  Çimentaş n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

  Êtes-vous intéressé par Çimentaş?

  Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


  501-1.000

  1950

  Siteye Git
  Çimentaş n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

  501-1.000

  1950

  Siteye Git

  501-1.000

  1950

  Siteye Git