CCN Group Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

CCN Group

  • Santé
  • ·
  • 86 abonnements

À propos de nous

CCN GROUP sağlık, eğitim ve inşaat sektörlerinde entegre yapı ve hizmet çözümleri geliştirme hedefleriyle, köklü kurumsal geçmişini yeni bir yapılanma ile geleceğe taşımak üzere kurulmuştur. Yapmanın yanında, yaşatmayı ve işletmeyi bir bütünsellik içinde ele alarak kilit alanlardaki yetkinlik derinliğimizle müşterilerimiz için güçlü bir çözüm sağlayıcı yapı oluşturduk.

Büyük projelerin yönetim deneyimine sahip lider kadromuz, uzmanlık alanlarında güçlü ekibimiz ve sektörlerimizde derin bilgi birikimimizle başarılması en zor projelere talibiz. Uluslararası proje finansmanı, kompleks proje yönetimi, kampüs mimari ve teknik tasarımı, yüksek kalite standartlarında hizmetlerin geliştirilmesi, teknolojinin etkin planlanması ve işletme organizasyonunun kurulması alanlarındaki yetkinliklerimize güveniyoruz. Geniş uluslararası paydaş ağımız ile ihtiyaç duyulan çözümleri süratle oluşturabiliriz.

Ekibimizle girdiğimiz alanlarda ilkleri başardık, bölgemizdeki ilk kamu özel ortaklığı projelerinin gerçekleştiricisi olduk. Sağlık sektörü hızla gelişmekte olan ve standartları uluslararası seviyelere yükselen Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük sağlık kampüslerini kuruyor ve işletiyoruz. Eğitim alanında Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından birisiyle ortak okullar kurduk ve işletmekteyiz. Turizm alanında grubumuzun güçlü birikimlerini yeni projelerle ileriye taşıyacağız.

Odaklandığımız üç alana aynı vizyonla bakıyoruz, hedefimiz uluslararası standartlarda insan odaklı çözüm sağlayıcı olmak. En önemli sermayemiz müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın bize duydukları güvendir. Yarattığımız sinerji ile performans, kalite, maliyet ve takvim hedeflerinde iddialıyız. Müşterilerimiz için bizimle çalışmak geniş portföyümüz ile oluşturduğumuz yüksek potansiyelden yararlanma fırsatlarını doğuracaktır. Birlikte oluşturduğumuz bu değeri yine birlikte paylaşacağız.

CCN Group n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par CCN Group?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

CCN Group n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par CCN Group?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
CCN Group n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par CCN Group?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.