Canon Eurasia Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Canon Eurasia #Seninleyiz

  • Services d'information
  • ·

À propos de nous

Canon, görüntüleme teknolojileri ve hizmetleri sağlayan global bir teknoloji şirketidir. Canon; Türkiye’de Canon Eurasia olarak, Canon Inc.’nin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin stratejik merkezi olan Canon Avrupa’ya bağlı şekilde faaliyet gösterir.

Fotoğraf makinelerinden profesyonel yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, insanların ve kurumların görüntüleme teknolojileri yoluyla yapabileceklerini yeniden tasarlamalarına ve sınırlarını zorlamalarına yardımcı olmak için çalışır.
Canon olarak, 80 yıldan uzun süredir değişen dünyada yaşamları zenginleştirmek için görüntüleme deneyimleri sunma vizyonuyla varlığımızı sürdürüyoruz. Hayal edilebilen her yer için birden çok görüntüleme çözümü sağlıyoruz ve bunu “Kyosei” felsefesini benimseyerek yapıyoruz. “Ortak fayda için birlikte yaşama ve çalışma” anlamına gelen bu felsefe ile; hem çalışma ortamımız hem de kullanıcılarımızla temas ettiğimiz her buluşma, sürdürülebilir ve değerli bir hale geliyor.
Kyosei felsefesi, Canon’da oldukça somut bir şekilde yansıyor. Açık ofis ortamımız ve sosyalleşme alanlarımız bizi bütün bir ekip olarak bir araya getiriyor; aynı zamanda Canon’un görüntüleme teknolojilerini kullandığımız toplantı salonlarımızda da verimli bir şekilde bir araya gelme imkanı buluyoruz. Kalıcı olarak hibrit çalışma düzenine geçmemizle birlikte, esneklik ve çeviklik adına da önemli adımlar attık ve atmaya devam ediyoruz.
Çalışanlarımıza sunduğumuz farklı izin türleriyle, iş-yaşam dengesine katkıda bulunuyoruz. Bununla birlikte çeşitlilik, kapsayıcılık ve eşitlik adına çalışanlarımıza olan yaklaşımımız da çalışma kültürümüze katkı sağlıyor.

Video

Canon Eurasia n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Canon Eurasia?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Canon Eurasia n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Canon Eurasia?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Canon Eurasia n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Canon Eurasia?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.