ByNoGame Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

ByNoGame

  • Service
  • ·
  • 41 abonnements

À propos de nous

2007 yılında İzmir'de kurulan ByNoGame online oyunlarla ilgili bütün ürünleri bulabileceğiniz bir web platformudur. Türkiye'de online oyunlarda ürün satın almak isteyenlerin aklına gelen ilk isim,e-pin satın alınacak en iyi adrestir. 13 yıl önce başladığımız bu yolculukta oyuncuların daima bizden istediklerine kulak verip kendimizi sürekli geliştirerek bugün 1.000.000+ kullanıcıya ulaştık. Kısa zamanda Knight Online premium,cash,gold bar ve item alım satımlarında en güvenilen adres haline geldik.

İzmir Güzelbahçe'de 2 dönümlük şirketimize ait özel tasarım bir villada ve Bayraklı gökdelenler bölgesinde , 635 m2'lik bütünsel bir komplex içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Müşterilerimizi Önemsiyoruz

Satıcılar ile oyuncular arasındaki mükemmel  köprüyü oluşturarak, bugün memnuniyet düzeyi listesinde, Digital Game alanında birinci sırada yer alan firmamız tüm sektörler arasında ise 18. sırada yer almaktadır. Geri dönüşlere her zaman açığız ve müşterilerimizin fikirlerini her zaman en önde tutuyoruz.

 

Sosyal Medyada ByNoGame

ByNoGame ailesi olarak dijital dünyada da günden güne büyümeye devam ediyoruz. Instagram&Twitter hesaplarımızda yayına aldığımız etkileşim postları ve gerçekleştirmiş olduğumuz mecraya özel yarışmalar sayesinde oldukça yüksek veri rakamları elde ettik. Ayrıca  SocialBrands sonuçlarına göre; Facebook / Alışveriş kategorisinde 2. sırada yer almaktayız.

 

Neler Yapıyoruz

Oyunculara oyunlar hakkında gereksinim duydukları bütün ürünleri sağlayıp, kullanıcıların dijital ürün alımı ve satımı yapabilmelerini mümkün kılıyoruz. Birçok oyun firması ile olan anlaşmalarımız sonucunda,oyunlarına ve platformlarına dair dijital kuponların satışlarını gerçekleştiriyoruz.  Anlaşmalı olduğumuz bazı oyun firmaları : Valve Corp, Riot Games, Epic Games, NTT Game.

 

Sponsorluklar

Dünya sıralamasında 15.sırada olan, Space Soldiers CS:GO Takımı'nda yer aldığı tek takım olmanın yanında,global turnuvalarda Türkiye'ye açık ara en fazla birincilik ve başarıyı getiren takımımızı destekledik. Türkiye'nin en büyük Spor Kulüpleri ve E-Spor takımlarına desteklerimizi verdik. ByNoGame olarak Göztepe Spor Kulübü ve Türkiye'nin en köklü E-Spor takımı Dark Passage'i destekledik. Ayrıca Levo, Jahrein, Wtcn, Elwind ve Efe Uygaç gibi Türkiye'nin en iyi yayıncılarıyla birlikle çalışıyoruz.

ByNoGame n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par ByNoGame?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

ByNoGame n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ByNoGame?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ByNoGame n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ByNoGame?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.