Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 15 abonnements

À propos de nous

Boğaziçi Üniversitesi’nin en köklü ve aktif kulüplerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü (BÜYAP) 1987 yılında kurulmuştur. İnşaat Mühendisliği öğrencileri ve bu alana ilgi duyan tüm Boğaziçilileri bir araya getirmeyi hedefleyen kulübümüz gerçekleştirdiği organizasyonlarla üyelerini ve katılımcılarını eğlenceli bir ortamda profesyonel yaşama hazırlamaktadır.

Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilkin gerçekleştirildiği Design & Construct Çelik Köprü Yarışması’yla dünyanın dört bir yanından mühendislik ve mimarlık öğrencilerini eşsiz Boğaziçi atmosferinde buluşturarak keyifli bir mühendislik deneyimi yaşatmaktadır.
Sektörün önde gelen ve başarılı isimlerinin ağırlandığı Civil Career etkinliği bir kariyer günü olarak üniversite sıralarından profesyonel hayata farklı bakış açıları sunmaktadır.
Yurt içi ve yurt dışı şantiyelerine düzenlenen Teknik Gezilerle sahada bire bir gözlem yapma fırsatı vermektedir.
Herkesin eşit koşullarda eğitim hakkına sahip olması gerektiği düşüncesiyle yola çıkılan İlkokulumuz projesiyle sosyal sorumluluk bilincini arttırarak sürecin içinde yer alma şansı tanımaktadır.
Civil Meeting İnşaat Mühendisliği Mezunlar buluşmasında ve Uluslararası İnşaat Mühendisliği öğrencilerinin buluştuğu Iaces ile ortak düzenlediği etkinliklerde deneyimlerin paylaşıldığı ve kültürel etkileşimin sağlandığı ortamlar yaratmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini büyüterek ve vizyonunu genişleterek ilerlemeyi bir ilke olarak kabul eden BÜYAP yeni fikirlere ve gelişmeye açık bir kulüp olarak yoluna devam etmektedir.

Video

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.