Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 108 abonnements

À propos de nous

BÜYAK, 1982 yılında kurulmuş bir kariyer kulübüdür. O günden bugüne kulübümüz, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine kariyerlerinde ileri taşıyacak becerileri ve deneyimleri kazandırmayı vaat etmektedir. Düzenlediğimiz etkinliklerle iş dünyasını ve kariyer yaşamını öğrenciyken deneyimleme fırsatı bulan üyelerimiz aynı zamanda kulüp içerisindeki samimi ortam sayesinde kendilerini geliştirme ve sosyalleşme imkanı bulmaktadırlar.

Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerine açık olarak danışmanlık, strateji, veri bilimi, girişimcilik ve iş dünyası üzerine etkinlikler düzenleyerek katılımcılarımızın mezun olduktan sonra kariyerlerine etkin ve deneyimli başlamalarını amaçlamaktayız.

Üye olduğumuz topluluklardan birisi olan ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) ile üyelerimizin yurt dışına gitmelerini ve Avrupa’daki kampüs yaşantısını, öğrencilık hayatını görmelerini sağlamaktayız. Aynı şekilde Avrupa’nın birçok şehrinden arkadaşlıklar edinen üyelerimiz vizyonlarını uluslararası çapa taşıyabilmektedirler. Yıl içerisinde ESTIEM bünyesinde düzenlediğimiz 3 büyük etkinlikle üniversitemizde Avrupa’nın her yerinden öğrencileri ağırlamakta ve onlara hem ülkemizi hem de üniversitemizi tanıtmaktayız.

Bu amaçlar doğrultusunda çalıştığımız tüm şirketlerin kampüs etkinliklerinden maksimum verim almaları da her zaman önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Video

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.