Brisa Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Brisa Hakkında

Brisa, Sabancı Holding ve Japon Bridgestone ortaklığında, 30 yıllık köklü geçmişi, Bridgestone ve Lassa ana markaları ile lastik sektörünün lideridir. Brisa, ulusal ve uluslararası etkinliğiyle teknoloji geliştirir, Ar-Ge Merkezi ile Türk mühendislerinin tasarladığı ürünleri dünyayla buluşturur ve 2700 kişilik ailesi ile birlikte yeniliklere öncülük eder. 

Grandes entreprises
1974
1.001-5.000 d'employés

İşin Geleceği #seniniçin Brisa’da!

Brisa, akıllı teknolojilerin etkin bir biçimde kullanıldığı, hibrit çalışma modellerinin benimsendiği bir geleceğe hazır! Peki ya sen?

İş yapış biçimlerimizin, çalışma ortamlarımızın ve iş gücümüzün geleceğini insan odaklı bir bakış açısıyla ele alarak 95 Brisalı ile geliştirdiğimiz İşin Geleceği şimdi #seniniçin!

Fiziksel ve zihinsel sağlıktan esnek çalışma ve performans modellerine , yetenek ve beceri kazanımından geleceğin liderliğine, geleceğini kendisi tasarlayan bir ekipte olabilmek ve İşin Geleceği Geliştiricilerimizde...

Devamını Oku

Sanayi Şirketinden İnovasyon Şirketine!

Teknoloji ve dijitalleşme atılımları ile bir sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüşüm yolculuğunda olan Brisa, İzmit'te yer alan üretim tesislerine ek olarak, Aksaray'da inşa ettiği Türkiye'nin akıllı fabrikası ile de yeni deneyim ve gelişim fırsatları sunar. Aynı zamanda çalışanlarının lastiğin ötesindeki yenilikçi fikirleriyle sektöründe oyunun kurallarını değiştirir ve ilkleri hayata geçirir. Örneğin, gezgin bir lastik servis tırı, taşınabilir bir lastik satış noktası Brisa'da fikirden uygulamaya dönüşebilir. 

Birlikte İleriye!

Köklerinde insana yakınlık olan, birlikte başarmaktan ve öğrenmekten keyif alan, cesaretle yeni atılımlar yapan Brisa, bugüne kadarki büyüme hikayesini tüm Brisa ailesi ile birlikte ileriye taşımakta kararlı ve heyecanlıdır.

Équipe

Brisa n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Brisa?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

1974

30

%50 %50

Siteye Git
Brisa n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Brisa?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1974

30

%50 %50

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Brisa n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Brisa?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1974

30

%50 %50

Siteye Git
Berk YILMAZER, Bilgi Sistemleri Ürün Geliştiricisi

2018 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra kariyerime Brisa’da Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak başladım. İlk günden itibaren sürece adapte olmakta hiç zorlanmadım, çok güzel, çok farklı deneyimler edinme şansım oldu. Alanında uzmanlaşmış eğitmenlerden finans, teknoloji ve kişisel gelişim alanlarında sayısız eğitimler aldım. Dijital dönüşüm, bulut teknolojileri ve makine öğrenimi gibi farklı alanlar da kendimi geliştirme imkanı buldum. Bu nedenle Brisa’da çalışmak bana her alanda tecrübe kattı. Çalışanını geliştirmeyi odak edinmiş olan Brisa’da çalışmak kendini daha ileriye götürmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Son dönemde gerçekleşen IT organizasyonumuzun çevik dönüşümü ile birlikte “IT Product Developer” olarak görev alıyorum. Türkiye’de lastik sektörünün dinamiklerini belirleyen bu büyük ailede yer almak bana gurur ve heyecan veriyor.

Büşra GÜNEŞ, Ürün Geliştirme Mühendisi

Merhaba, ben Büşra Güneş. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun olduktan kısa bir süre sonra lastik sektörünün lideri olan Brisa’da Proses Geliştirme Mühendisi olarak çalışmaya başladım. 1 sene sonra burada edindiğim bilgiler ışığında, Ürün Geliştirme Mühendisi olarak Traktör ve Yol dışı ürün grubunda boyumdan büyük lastikleri geliştirmeye devam ediyorum. ???? Ürün Geliştirme ekibinde kazandığım çevik proje yönetimi, müşteri ihtiyaçlarını erken analiz etme ve müşteri kanalından gelen ihtiyaç ve taleplerin yönetimi konularında elde ettiğim deneyimlerimi, Brisa İnovasyon Takımı’ın bir üyesi olarak kurum içi girişimcilere ve start-uplara mentörlük ederek pekiştirme fırsatı elde ediyorum. Tüm bu öğrenim yolculuğumun yanı sıra, değişen çalışma koşulları ve ihtiyaçlarına karşı çevik çalışma modelleriyle İşin Geleceği #Seninİçin diyoruz ve Amaç Odaklı Organizasyon ve Kültür ekibiyle, geleceğimizin çevik organizasyon yapılarını ve değerlerini şekillendiriyoruz! “

Enes BAYTÜRK, Akıllı Ürün ve Üretim Çözümleri Geliştirme Mühendisi

Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunuyum. Brisa'da yapmış olduğum uzun dönem staj ile atıldığım iş hayatımda, Brisa'da kazandığım oldukça değerli teknik ve kişisel yetkinlerimi, çalıştığım farklı firmalarda edindiğim tecrübeyle birleştirdim. 3 yılın ardından yeniden olmak istediğim yerde Brisa'da, Akıllı Ürün ve Üretim Çözümleri Geliştirme Mühendisi olarak çalışmaktayım. Yapay zekâ, görüntü işleme ve gömülü sistemler alanlarıyla ilgilenmekteyim. Günümüz teknoloji gelişmelerini yakinen takip ediyor olabilmek ve bunları işimin bir parçası olarak uygulayabilmek benim için önemli bir motivasyon kaynağı. Bu büyük ailede bulunduğum için oldukça heyecanlıyım.

Refika Armağan AYYILDIZ, Satış Yöneticisi

Merhaba, ben Refika Armağan Ayyıldız. ODTÜ Kimya Mühendisliği bölümü mezunuyum. 2015 yılından bu yana Brisa’da çalışıyorum. Proses geliştirme mühendisi olarak başladığım Brisa kariyerime satış yöneticisi olarak devam etmekteyim. Etik değerlere önem veren, insan odaklı, sürekli gelişen ve de geliştiren bir şirkette çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Brisa benim için öğrenecek şeylerin hiçbir zaman bitmediği bir okul gibi. Bu okulda öğretmenler ise herkes diyebilirim. Yönetim kademesinden uzman kademesine herkesin birbirinin fikirlerini önemsediği, birbirini dinlediği ve birbirine bir şeyler kattığı büyük bir aile ve okul Brisa. Doğamızda bulunan bu değerlerle cesaretle yol almaya devam edeceğimizden eminim.


1.001-5.000

1974

30

%50 %50

Siteye Git

1.001-5.000

1974

30

%50 %50

Siteye Git