Boehringer Ingelheim

  • Médicament
  • ·
  • 6 abonnements

À propos de nous

Boehringer Ingelheim 130 yılı aşkın süredir araştırma odaklı bir ilaç şirketi olarak insan ve hayvan sağlığı alanında yenilikci ilaçlar üretmektedir. İlaç sektöründeki en büyük 20 şirketten biri olan Boehringer Ingelheim halen aile şirketi yapısını korumaktadır. Her gün yaklaşık 50 bin çalışanı ile beşeri ilaçlar, hayvan sağlığı ve biyolojik ilaç fason üretimi olmak üzere 3 farklı alanda inovasyon yoluyla değer yaratmaktadır.

Sosyal sorumluluk bilinci Boehringer Ingelheim kültürünün doğal bir sonucudur. Bu nedenle şirketimiz ‘Daha Fazla Sağlık’ girişimi gibi projelerde yer almaktadır. Boehringer Ingelheim aktif bir biçimde işgücünde çeşitliliği desteklemekte ve calışanlarının farklı deneyim ve becerilerinden gelen avantajı en iyi şekilde kullanmaktadır. Şirketimiz tüm faaliyetlerinde çevreyi koruma ve sürdürülebilirlik ilkelerine odaklanmaktadır.

Boehringer Ingelheim n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Boehringer Ingelheim?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Boehringer Ingelheim n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Boehringer Ingelheim?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.