Binance Türkiye Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Binance Türkiye Youthall Verified Badge

  • Logiciel
  • ·
  • 179 abonnements

Hakkımızda

Binance, hacim açısından dünyanın en büyük dijital varlık borsasını da içeren bir ürün yelpazesine sahip, lider global blockchain ekosistemidir. Binance'te, kim olursanız olun veya nereden geliyor olursanız olun herkesin para kazanma, tutma, harcama, paylaşma ve verme özgürlüğüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz.

Grandes entreprises
2017
1.001-5.000 d'employés

Değerlerimiz

Binance’in temel değerleri kullanıcı odaklılık, dürüstlük, işbirliği, sıkı çalışma ve özgürlük üzerine kuruludur.

Bu temeller davranışlarımız, kararlarımız ve eylemlerimize rehberlik ederek çeşitli uluslararası ekiplerimiz arasında kenetlenmiş bir iş birliğine olanak tanır. Binance, bugün dünyanın hacim açısından en büyük dijital varlık borsasını da içeren bir ürün yelpazesine sahip, dünyanın lider blockchain ekosistemidir. Misyonumuz, kripto dünyasında altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmaktır. Vizyonumuz, paranın özgürlüğünü küresel olarak artırmaktır. İnanıyoruz ki bu özgürlüğü yayarak dünyanın her yerinde hayatları önemli ölçüde daha iyiye götürebiliriz.

Ekosistemimiz

Binance ile tanışın.

  • Binance Borsası, işlem hacmi bazında dünyanın en büyük kripto borsasıdır.
  • Binance Research, kripto dünyasındaki yatırımcılar için kurumsal seviyede araştırma raporları, veri kaynaklı öngörüler ve analizler sunar.
  • Binance Labs, Binance’in blockchain projelerine kuluçka olan, yatırım yapan ve güç veren risk sermayesi kolu ve hızlandırıcısıdır.
  • Binance Charity, kendini blockchain destekli hayır işlerini ve küresel sürdürülebilir gelişmeleri desteklemeye adamış kar amacı gütmeyen bir vakıftır. 
  • Binance Academy, 20'den fazla dilde ücretsiz blockchain ve kripto eğitimi sunan, herkese açık bir öğrenim merkezidir.


Binance Topluluğu

Binance, bir kripto ekosisteminden çok daha fazlasıdır. Hayatın her alanından Binance kullanıcılarının ortak kripto tutkularının etrafında buluştuğu canlı bir topluluktur.

Binance'de Kariyer

Ortak hedeflerimiz doğrultusunda ekosistemi geliştirmek adına açık bir iletişim içerisinde birlikte çalışıyoruz. Sonuçlara odaklıyız ve iş bitiriyoruz. Tutkuluyuz ve sıkı çalışıyoruz. Başarısız olduğumuzda hızla öğreniyor ve kendimizi toparlıyoruz. İşlerimizi sorumluluk sahibi ve bağımsız bir şekilde yürütüyoruz. Çevremizdekileri güçlendiriyoruz. Ekibimizde çeşitliliğe önem veriyor ve statükoya meydan okuyoruz. Eleştiri içeren geri bildirimleri kabul ediyoruz. Herkese eşit davranıyoruz. Başarılarımız konusunda alçak gönüllüyüz.

Bu değerler size uyuyor mu? Sürekli evrilen bir endüstride tutkulu ve sıkı çalışan bir ekip ile birlikte kariyer olanakları mı arıyorsunuz? O halde Binance sizin için doğru yer! Sürekli olarak büyüyen ekosistemimiz için yetenekli ekip arkadaşları arıyoruz. Hemen başvurun!

Binance'de Kampüs Elçisi Olun

Türkiye’nin en yetenekli öğrencilerine ulaşarak, onları geleceğe hazırlamayı hedefliyor ve gençlerimizin eğitimini destekliyoruz!

Bu vizyona dayanarak, Türkiye’deki üniversite öğrencilerini proje tabanlı bir yaklaşımla geleceğin finansal teknolojileri ile tanıştıracağımız bir elçi programı başlattık.

Bu program ile üniversite öğrencilerini #Binance'de elçi olmaya davet ediyoruz!

Başvuru için linke tıklayın. 


Binance Türkiye n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Binance Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

2017

30

%50 %50

Siteye Git
Binance Türkiye n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Binance Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

2017

30

%50 %50

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Binance Türkiye n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Binance Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

2017

30

%50 %50

Siteye Git
Binance Türkiye n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

1.001-5.000

2017

30

%50 %50

Siteye Git

1.001-5.000

2017

30

%50 %50

Siteye Git