Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 157 abonnements

À propos de nous

Bilgi Marketing olarak günden güne gelişen dünyamızda bilgiye ulaşma kolaylığı ve ihtiyacının hızla arttığının bilincindeyiz. Bununla birlikte sürdürülebilir bir bilgi akışı için kendini geliştirmek isteyen bireylere değerlerimiz doğrultusunda bilgiyi deneyimleyerek aktarabileceğimiz bir platform sağlamak temel amacımızdır. Bu doğrultuda her geçen gün bünyemize kattığımız yeni üyelerimizle, iş dünyasındaki öncü isimleri deneyim kazanmak isteyen öğrencilerle buluşturup, sektör hakkındaki güncel bilgileri takipçilerimiz ile paylaşarak gelişimimizi sürdürüyoruz.

Kuruluşumuzun temel misyonu; kendini geliştirmek isteyen herkesin kendine bir yer edinebileceği, uluslararası ölçekte etkinlikleri ve zirveleri yöneten bir platform olmaktır. En önemlisi Türkiye’nin uluslararası nitelikli ,potansiyelli öğrencilerine; yaratıcı, bağımsız ve nesnel olarak düşünebilen iyi eğitim almış kendinden emin bireyler olma yolundaki süreçlerinde ışık tutmaktır.


Bilgi Marketing olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin çatısı altında kurulan kuruluşumuzun vizyonu, Türkiye sınırları içerisinde kurulan pazarlama organizasyonları arasında en iyiler içinde kendine yer edinebilmektir.

Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Bilgi Üniversitesi Bilgi Marketing?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.