BilgeAdam Teknoloji Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

BilgeAdam Teknoloji

  • Logiciel
  • ·
  • 85 abonnements

25 Yılı Aşkın Deneyim

BilgeAdam Teknoloji; 1997’de İstanbul’da kurulmuş, global operasyonlarını İngiltere ve Avrupa üzerinden yaygınlaştıran bir yazılım şirketidir. Yazılım geliştirme başta olmak üzere teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca kendi yazılım ürünlerini de geliştiren BilgeAdam Teknoloji, bu alanda ağırlıklı olarak iş yazılımlarına odaklanmıştır.

BilgeAdam Teknoloji; ikisi İTÜ ARI Teknokent ve Bilkent CYBERPARK'ta olmak üzere İstanbul ve Ankara’daki toplam 4 ofisinde hizmet v...

Devamını Oku
Grandes entreprises
1997
1.001-5.000 d'employés

Etik Yaklaşım

BilgeAdam’ın kuruluş felsefesi, bilgiyi insanla buluşturmak ve bilgili insanlarla teknolojinin her aşamasında nitelikli hizmet sunmaktır. “Teknolojide İnsan” arayışıyla hareket eden BilgeAdam için sunulan hizmetlerde öncelik, daima dürüstlük, karşılıklı saygı, çalışma ahlâkı; kısacası “insani değerlere” dayalı bilgeliktir.

İnovasyon Odaklı Kültür
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
İşyeri Hekimi
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Açık Ofisler
Kişiye Özel Gelişim & Eğitim Politikası
Servis Hizmeti
Global Kariyer Fırsatları

Nasıl Başarıyoruz?

Yenilikçiyiz: BilgeAdam’ın temeli, yazılım başta olmak üzere yeni teknolojileri öğretmek, uygulamak ve geliştirmektir. Bu doğrultuda daima yenilikleri izler, iş çevresiyle paylaşır ve yeniliklerin temsilcisi olmaya çalışır

Sonuç Odaklıyız: BilgeAdam’ın tüm ürün ve hizmetleri, bireysel ve kurumsal müşterilerinin iş yaşamlarında somut faydalar sağlamalıdır. Yazılım projeleri, ürünler, işe yerleştirmeler, danışmanlık projeleri… Hepsi iş dünyasının güncel ihtiyaçlarına yöneliktir. Her yenilik bu ihtiyaçlar dikkatle analiz e...

Devamını Oku

Aramıza Katılın

BilgeAdam, teknoloji alanında öncülük etmeyi ilke edinmiştir. Dolayısıyla alanında lider ve/veya lider olmayı hedefleyen bir ekiple çalışır. Yönetim kurulundan başlayarak tüm ekip açık iletişimi benimseyen, sürekli öğrenme becerisine sahip, alanında en iyisi olmayı hedefleyen kişilerden oluşur.

Gelişmeyi ve ilerlemeyi ilke edinmiş, genç ve dinamik bir ekibin parçası olmak isteyen, kariyer hedefini uzman olduğu konuda en iyisi olmak olarak belirlemiş herkes Youthall ve web sitemizdeki açık pozisyonla...

Devamını Oku

Images de l'entreprise

BilgeAdam Teknoloji n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par BilgeAdam Teknoloji?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

1997

30

%50 %50

Siteye Git
BilgeAdam Teknoloji n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par BilgeAdam Teknoloji?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1997

30

%50 %50

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
BilgeAdam Teknoloji n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par BilgeAdam Teknoloji?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1997

30

%50 %50

Siteye Git
BilgeAdam Teknoloji n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

1.001-5.000

1997

30

%50 %50

Siteye Git

1.001-5.000

1997

30

%50 %50

Siteye Git