À propos de nous

Koç Topluluğu’nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketi olan Aygaz, Türkiye’nin en büyük 10. sanayi kuruluşudur. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’de tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG (Likit Petrol Gazı) ürünlerini sunan Aygaz; LPG’nin otogaz, tüpgaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra gaz aletleri üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. 81 ilde 3.800 tüpgaz bayisi ve otogaz istasyonu ile hizmet veren Aygaz ayrıca, 26 ülkeye gaz aletleri ihracatı yaparak, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da faaliyet göstermektedir. Aygaz tüpü her gün 100 binden fazla eve ve işyerine girmekte, 1 milyona yakın araç Aygaz’ın otogaz ürünü Aygaz Otogaz+ ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz merkez tesisler ve bayiler olmak üzere 15 binden fazla personel ile yarım asırdır Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir.

Aygaz’ın çağdaş insan kaynakları politikaları, kurucusu Vehbi Koç’un “En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır,” yaklaşımı üzerine kuruludur. Aygaz, faaliyet alanlarında elli yılı aşkın süredir koruduğu öncü ve örnek konumunu öncelikle yüksek nitelikli insan kaynağına borçludur.

Aygaz 2010 yılında Türkiye Personel Yönetim Derneği tarafından ‘İnsan Yönetimi Ödülleri’nde “Performans Yönetimi” alanında birincilik ödülüne, 2011 yılında ise ‘Uluslararası Stevie Ödülleri’nde “Yılın İnsan Kaynakları Takımı” ödülüne layık görülmüştür.

 

 

Aygaz n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Aygaz?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Aygaz n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Aygaz?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Aygaz n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Aygaz?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.