Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 150 abonnements

À propos de nous

Kulübümüz 2007 yılında Kariyer Kulübü adıyla Anadolu Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur. Malcolm X’in '' Gelecek bugünden ona hazırlananlara aittir '' sözünü kendimize rehber edinerek, üniversitemiz öğrencilerini iş hayatına hazırlamak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. 

Girişimci ve yenilikçi ruhuyla çizgisini koruyan, Anadolu Üniversitesi bünyesindeki fakülte ve yüksekokul öğrencilerinin geneline hitap eden, Türkiye’nin en iyi öğrenci şehri seçilen Eskişehir’den sonra Türkiye’de alanında en iyi öğrenci kulübü olmaktır. Devam eden pandemi sürecinde çevrim içi platformlarda düzenleyeceğimiz etkinliklerle tüm üniversitelerdeki öğrencilere katma değer sunmayı hedefliyoruz. 

Üniversitemiz bünyesinde yer alan tüm öğrencilere bölüm farketmeksizin hitap edecek şekilde etkinlikler gerçekleştirmek, bu etkinlikler sonucunda hem üniversitemize hem katılımcılara kişisel gelişimlerinde değer katmak ve kariyer planlamalarında bir adım önde olmayı sağlamak.

Video

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.