Atasun Optik Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Atasun Optik Youthall Verified Badge

  • Vente au détail
  • ·
  • 64 abonnements

Hakkımızda

Atasun Optik olarak sektöründe “en çok tavsiye edilen perakende lideri olma” vizyonuyla yürüttüğümüz çalışmalar, birçok ödülü getirmesinin yanı sıra bizleri “Optik perakendede akla gelen ilk marka” konumuna taşıdı. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla 67 il 318 mağazamız, e-ticaret yapımız ve mobil uygulamamızla müşterilerimizin Türkiye’nin her yerinden 7/24 bizlere ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Atasun Optik olarak sahip olduğumuz değerlerle müşterilerimizi odak noktamıza alıp, ihtiyaç duyulan her an ve her yerde, deneyimimiz ve ekonomik fiyatlarımızla, her gün binlerce müşterimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Grandes entreprises
2007
1.001-5.000 d'employés

Türkiye’nin En Mutlu İşyeri

Atasun Optik olarak “Happy Place to Work - Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri” araştırmasına katılan optik perakende şirketleri arasında en yüksek puanı alarak sektöründe Türkiye’nin En Mutlu İşyeri olmaya hak kazandık. 

Çeşitlilik ve kapsayıcılık bakış açısıyla hareket ederek mutlu ve huzurlu bir iş ortamı yaratmak konusundaki aksiyonlarımızın böylesine prestijli bir ödülle neticelenmesinden mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Atasun Optik’te İnsan ve Kültür

Atasun Optik’te güvenle ve samimiyetle geleceğe birlikte ilerliyoruz. Bu yolculukta en önemli gücümüzün işini tutkuyla yapan, bağlılığı yüksek, genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızın olduğunu biliyoruz.

İşe alım ve stajdan kariyer süreçlerini, performans yönetiminden eğitim ve gelişim süreçlerine kadar hayatınızda Atasun’da deneyimlediğiniz her noktayı bütünsel bir insan ve kültür yaklaşımı ile gözden geçirdik ve fırsatlarla dolu deneyimleri keşfetmen için sunduğumuz tüm hizmetleri “Gözümüz Atasunda” çatısı altında buluşturduk.

Amacımız adaylarımıza ve tüm Atasunlulara her zaman iyi bir deneyim yaşatmak ve bu deneyimi sürekli kılarak geliştirmeye devam etmek!

Atasun Optik Ailesinden Biri Olmanın Avantajları

İnsan ve Kültür Direktörü’müz Deniz Bilgiç Atik “Atasun Optik çalışanlarına neler sunuyor?” sorusuna cevap olacak sohbeti ile 2008 yılında “İnsan Kaynakları Uzmanı” pozisyonu ile başlayan ve 10 yılı aşkın sürenin sonunda “İnsan ve Kültür Direktörü” pozisyonuna ulaşmasına kadar uzanan hikayesini bizlerle paylaştı.

Siz de Atasun Optik’in insan ve kültür yaklaşımı ile tüm kariyer fırsatlarından haberdar olmak için bizi takip edin!

Atasun Optik n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Atasun Optik?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

2007

30

%50 %50

Siteye Git
Atasun Optik n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Atasun Optik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

2007

30

%50 %50

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Atasun Optik n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Atasun Optik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

2007

30

%50 %50

Siteye Git
Atasun Optik n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

1.001-5.000

2007

30

%50 %50

Siteye Git

1.001-5.000

2007

30

%50 %50

Siteye Git